WAKACYJNE WARSZTATY FILMOWE BAHAMA FILMS

bahama films plakat 24.edycjaMasz pomysł na film, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zacznij od napisania swojego pierwszego scenariusza! Podczas warsztatów „Scenariopisarstwo dla początkujących” w Bahama Films poznasz tajniki pisania scenariuszy filmowych zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej – pracując nad własnym tekstem.

To już 24. edycja warsztatów „Scenariopisarstwo dla początkujących”, które od 2010 roku ukończyło ponad 600 przyszłych scenarzystów filmowych i telewizyjnych. Warsztaty obejmują 32 godziny zajęć, podczas których Uczestnicy poznają zasady pisania scenariuszy, od chwytliwego logline’u i sposobów kreacji postaci, poprzez opracowanie konceptu i struktury scenariusza, aż po pisanie zapadających w pamięć dialogów. Uczą się też pitchingu, czyli profesjonalnego sposobu prezentacji własnego projektu filmowego.

Każdy Uczestnik kończy zajęcia z własnym profesjonalnym scenariuszem oraz podstawowym warsztatem scenarzysty stanowiącym bazę do dalszego rozwoju. Absolwenci wpisani zostają do bazy scenarzystów Bahama Films, dzięki czemu mogą zostać zaproszeni do współpracy przy kolejnych projektach. Otrzymują także możliwość dalszego kształcenia, podczas kontynuacyjnych warsztatów scenariuszowych oraz zajęć tematycznych poświęconym gatunkom filmowym.

W wakacyjnej edycji uruchomione zostaną dwie grupy w Warszawie i jedna w Krakowie.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej: www.bahamafilms.pl

Zapraszamy również na profil na facebooku: www.facebook.com/bahamafilms.fanpage

 

Dodaj komentarz