Ghostbusters w IMAX

Gdzie diabeł nie może… tam kobiety pośle!

Ghostbusters_IMAX_webNowy Jork to z pewnością jedno z najczęściej atakowanych przez siły zła miejsce na świecie! Twórcy filmowi nad wyraz chętnie robią z tego miasta epicentrum walki superbohaterów z przeciwnikiem. Tym razem to kobiety będą musiały uratować świat przed zagładą. Pogromcy… a właściwie pogromczynie duchów nadchodzą! Ghostbusters: Pogromcy Duchów – oraz duchy we własnej osobie, bo w trójwymiarze – już od 15 lipca w kinach IMAX.

Zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych lat osiemdziesiątych. Owszem, duchy wciąż grasują, nadal są niebezpieczne, ale ich pogromcami będą… pogromczynie! Nowa odsłona filmu pokaże, czym naprawdę jest GIRL POWER!

Erin Gilbert i Abby Bergman są autorkami książki o duchach, która nie tylko nie jest doceniana, ale zostaje wyśmiana przez naukowców. Do czasu, aż nadchodzi czas rewanżu. Duchy ponownie opanowują Manhattan, a wtedy okazuje się, że jedynymi odważnymi, aby stawić im czoła są właśnie one.

Abby i Erin wkraczają do akcji, w której zobaczymy mnóstwo wybuchów i solidnej strzelaniny. Tylko dzięki ekranom IMAX widzowie przekonają się o mocy działania lasera nuklearnego, staną oko w oko z kolosalnymi duchami i przeniosą w samo centrum wydarzeń, które ma mieć rozmiary apokalipsy. Staniecie do walki ramię w ramię z najwaleczniejszą kobiecą drużyną, ale pamiętajcie o jednym – nie złośćcie ducha!

W rolach głównych występują Leslie Jones jako Patty Tolan, tropicielka duchów i historyk, Melissa McCarthy jako Abby Yates, naukowiec specjalizująca się w badaniach paranormalnych, specjalistka od pułapek, Kristen Wiig jako Erin Gilbert, fizyk i wojowniczka oraz Kate McKinnon jako Jillian Holtzmann, inżynier nuklearny i ekspert od sprzętu bojowego.

Ghostbusters od 15 lipca w kinach IMAX (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa) oraz we wszystkich kinach Cinema City.

Dodaj komentarz