Nowe przygody Aladyna przedpremierowo w Cinema City
Już w najbliższy weekend: 20-21 sierpnia!

Nowe-przygody-Aladyna_plakatGdy Francuzi zabiorą się za opowieść familijną, to musi to być epickie! Magiczna lampa full wypas, fest czarne charaktery, księżniczka pierwsza liga, a wszystko zakrapiane dżinem… Do tego w narracji drobnych złodziejaszków, przyłapanych w centrum handlowym. 26 sierpnia Aladyn powraca do kin – tym razem w wersji fabularnej pt. Nowe przygody Aladyna. Nie możecie się doczekać? Cinema City potarło lampę dżina i zaplanowało pokazy przedpremierowe filmu – już w najbliższy weekend, 20-21 sierpnia oraz na dogrywkę – w środę, 24 sierpnia.

Dwóch drobnych złodziejaszków bierze nogi za pas w domu towarowym, by znaleźć schronienie w dziale dziecięcym. Zmuszeni do opowiadania bajek, wkręcą nas w Nowe przygody Aladyna, z dość swobodną narracją…

W ten sposób przenosimy się do Bagdadu latających dywanów, świata pięknych, ale kapryśnych księżniczek, przebiegłych czarodziejów oraz przeróżnej maści wezyrów i sułtanów. Poznajemy Aladyna, którego niektórzy mylą z Ali Babą, a także jego rapującego sługę – wszechmocnego dżina we własnej osobie. Jak z przygodami bohatera Księgi tysiąca i jednej nocy poradzą sobie mocno niekompetentni gawędziarze?

Nowe przygody Aladyna:  pokazy przedpremierowe 20, 21 i 24 sierpnia w wersji 2D, z dubbingiem, zobaczycie w wybranych kinach Cinema City: Warszawa: Galeria Arkadia, Bemowo, Galeria Mokotów, Promenada, Janki; Kraków: Bonarka, Galeria Kazimierz, Zakopianka; Poznań: Kinepolis; Katowice: Punkt 44, Silesia; Częstochowa: Wolność; Toruń: Czerwona Droga; Lublin: Felicity; Bielsko-Biała; Bydgoszcz; Gliwice; Łódź: Manufaktura; Wrocław: Korona; Zielona Góra.

Pokazy regularne od 26 sierpnia we wszystkich kinach Cinema City.

Dodaj komentarz