Ben-Hur w ŠKODA 4DX od 19 sierpnia

4dx_ben-hur90 wyszkolonych do zaprzęgu w rydwanach koni, które na nogach mają zamontowane miniaturowe mikrofony nagrywające naturalny tętent kopyt, kamery GoPro zakopane w piachu specjalnie zaprojektowanego i zbudowanego toru do wyścigów rydwanów, rejestrujące unikalne obrazy podczas zawodów, 60 dni treningów i aż 45 dni zdjęciowych… to tylko część wysiłku, jaki włożono w nagranie najważniejszego wyścigu w filmie Ben-Hur. I właśnie dlatego ten film powinieneś obejrzeć w sali ŠKODA 4DX – bo tylko nasze ruchome fotele porwą Cię niczym rydwan, w sam środek akcji! Ben-Hur w kinach już 19 sierpnia.

Bogaty kupiec Juda Ben-Hur żyje w Jerozolimie na początku pierwszego stulecia, w czasach wielkiego niepokoju. Do miasta powraca jego brat Messala, aby stanąć na czele legionów rzymskich i rozprawić się z buntownikami zyskującymi coraz szersze wpływy. Ben-Hur odmawia bratu pomocy w zdławieniu powstania. Oskarżony o zdradę, zostaje skazany na lata ciężkich, niewolniczych prac. Przy życiu trzyma go jedynie myśl o zemście i powrocie do ukochanej. Jego los odmieni pewne spotkanie, dzięki któremu wyrównanie rachunków stanie się realne. Jakie szanse ma jednak niewolnik przeciwko największemu imperium świata?

To już czwarta adaptacja filmowa powieści Lewisa Wallace’a z 1880 roku Ben-Hur: Opowieść o Chrystusie. Film kręcony był we Włoszech w 2015 roku. W rolach głównych występują m.in.: Jack Huston (Ben-Hur), Toby Kebbell (Messala), Rodrigo Santoro (Jezus) i Morgan Freeman (Ildarin). Jak podkreślają twórcy, w tym reżyser Timur Bekmambetov, film nie jest remakiem poprzedniego lecz nową interpretacją książki. Co ważne, położono duży nacisk na realizm efektów specjalnych, więc kręcenie niektórych scen trwało dużo dłużej, niż realizacja komputerowa. Dlatego warto obejrzeć Ben-Hura w kinie ŠKODA 4DX, które oferuje absolutne, pełne efektów specjalnych kinowe przeżycie. Ruchome fotele staną się Twoim rydwanem, o zmysł dotyku zadbają systemu nawiewu, dzięki któremu na twarzy poczujesz wiatr, pył i wodę. Zaś zmysł wzroku zostanie dopieszczony mistrzowską technologią i precyzyjnym obrazem z dodatkowymi 24 efektami specjalnymi w formacie 3D. Gotowy na przygodę?

Ben-Hur  od 19 sierpnia w salach ŠKODA 4DX™ (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin), kinach IMAX (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa) oraz we wszystkich kinach Cinema City.

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl

Dodaj komentarz