Ladies Night wraca z przedpremierą filmu Plan Maggie

LN wrzesieńCo począć z cudownym, ale niekochanym już facetem? Przecież to grzech, by się zmarnował. Może „upchnąć” go koleżance…? Albo jeszcze lepiej – byłej żonie! Cinema City zaprasza na pierwszą po wakacjach odsłonę Ladies Night – z przedpremierowym pokazem filmu Plan Maggie. Kobiecy wieczór pełen atrakcji, konkursów i niespodzianek już 22 września. Wyśmienity nastrój zapewnią Greta Gerwig, Julianne Moore oraz Ethan Hawke. To brzmi jak dobry plan!

Maggie jest nowoczesną dziewczyną z Nowego Jorku, która po serii nieudanych związków ma plan: zajść w ciążę i wychować dziecko samodzielnie. Brzmi znajomo? „Projekt” częściowo bierze w łeb, gdy zakochuje się w Johnie. Sfrustrowany wykładowca i pisarz porzuca dla Maggie odnoszącą sukcesy naukowe, ale wpędzającą go w kompleksy żonę, Georgette. Tak też czasem bywa… Ale co począć, jeśli trzy lata później romantyczna miłość traci blask, a Maggie odkrywa, że mężczyzna i jego była żona tak naprawdę są dla siebie stworzeni?

W tytułowej roli zobaczymy uwielbianą za romantyczne role komediowe Gretę Gerwig, a w faceta z- i do odzysku wcielił się Ethan Hawke. I wreszcie: pretensjonalną profesor Uniwersytetu Columbia, mówiącą z duńskim akcentem Georgette, zagrała fenomenalna i zaskakująca w tej roli Julianne Moore.

Najbliższy kinowy wieczór Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu Plan Maggie już 22 września, o godzinie 19:30 w Cinema City Bonarka Oprócz inteligentnej i pełnej ironii komedii, wszystkie panie mogą spodziewać się prezentów i niespodzianek.

O kobiecą atmosferę i solidną dawkę porad z dziedziny zdrowia i urody zadbają zaproszeni eksperci.

Zapraszamy!!

Dodaj komentarz