Moc Żywiołu w Cinema City i salach ŠKODA 4DX

Ta historia wydarzyła się naprawdę…

4dx_Zywiol_webPo latach Mark Wahlberg, Kurt Russell, John Malkovich i Kate Hudson przypomną największą katastrofę ekologiczną w historii USA, zapoczątkowaną wyciekiem ropy naftowej na platformie wiertniczej Deepwater Horizon w 2010 roku. Gdy pożar trawi wszystko, co w zasięgu wzroku, a warunki pogodowe odcinają pomoc z zewnątrz, grupa pracowników walczy o przetrwanie. Film Żywioł. Deepwater Horizon od 30 września można obejrzeć w formacie 2D we wszystkich kinach Cinema City oraz w rewolucyjnej technologii z efektami środowiskowymi – w salach ŠKODA 4DX™.

Żywioł. Deepwater Horizon to mrożący krew w żyłach obraz w reżyserii Petera Berga – o zaniedbaniach korporacji i bohaterstwie ludzi. Z genialną obsadą, która tworzą m.in. Mark Wahlberg, Kurt Russell, John Malkovich, Kate Hudson i Gina Rodriguez, oferuje połączenie wysokobudżetowego spektaklu i z dającym do myślenia przekazem.

Choć pamiętający doniesienia medialne z 2010 roku łatwo odgadną rozwój akcji, dotarcie do finału gwarantuje niezwykłe przeżycie filmowe. Zwłaszcza jeśli zostanie wzbogacone o ruchy foteli, zsynchronizowane z akcją filmu oraz efekty środowiskowe w salach ŠKODA 4DX™, w kinach Cinema City. Rewolucyjna technologia kinowa sprawi, że przeniesiecie się w czasie do przerażających zdarzeń sprzed 6 lat. Poczujecie siłę wybuchu, krople wzburzonego oceanu i wrażanie utraty gruntu pod stopami.

Zbudowana w Zatoce Meksykańskiej platforma wiertnicza Deepwater Horizon, o wielkości małego osiedla i wysokości wieżowca, ma wydobywać niespotykane dotąd ilości ropy i przynieść krociowe zyski. Zagrożenie wisi w powietrzu, gdy szycha z koncernu (John Malkovich) chce przyspieszyć badania i jak najszybciej rozpocząć odwiert. Podczas rozruchu wydobycia dochodzi do awarii, która wkrótce doprowadza do serii eksplozji i ogromnego pożaru. Kapitan Mike Williams (Mark Wahlberg) otrzymuje informację, że służby ratunkowe nie będą w stanie przyjść załodze z pomocą ze względu na sztorm w Zatoce. Wiedząc, że w każdej chwili może dojść do zatonięcia platformy, Williams postanawia zrobić wszystko, by ocalić swoich ludzi. Przebieg katastrofy z niepokojem śledzi cały świat, w tym żona Williamsa (Kate Hudson) i jego córeczka.

Żywioł. Deepwater Horizon od 30 września zobaczycie we wszystkich kinach Cinema City, w tym w salach ŠKODA 4DX™ (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin).

Dodaj komentarz