NIE POZWÓL SIĘ POKONAĆ.

WZRUSZAJĄCY DRAMAT BIOGRAFICZNY „NAJLEPSZY”

PRZEDPREMIEROWO W CINEMA CITY

najlepszyCzy przeciwności losu były kiedykolwiek przeszkodą do osiągnięcia celu? Nie dla Jerzego Górskiego, który pokazał całemu światu, iż słabości mogą stać się największą siłą, co udowodnił wygrywając bieg oraz ustanawiając nowy rekord w triathlonowych mistrzostwach świata. Nowy film reżysera „Bogów” Łukasza Palkowskiego uhonorowany Nagrodą Publiczności na 42 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, oparty na biografii Górskiego zachwyci oraz dostarczy widzom wiele wzruszeń. Premiera filmu 17 listopada, jednak Cinema City zaprasza na pokazy przedpremierowe już w weekend 4-5 listopada.

„Najlepszy”  to historia Polaka, który zachwycił świat, a który w ojczystym kraju do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, opowieść inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Nad reżyserią filmu czuwał Łukasz Palkowski, a za scenariusz odpowiadają Agatha Dominik oraz Maciej Karpiński. W postać głównego bohatera wcielił się Jakub Gierszał, który zagrał u boku takich znakomitości jak: Arkadiusz Jakubik, Janusz Gajos, Artur Żmijewski, Magdalena Cielecka oraz Kamila Kamińska.

https://www.youtube.com/watch?v=oXaw9kI0olI

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach.

Bilety są już dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Cinema City, jako jedyna sieć kinowa w Polsce, oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj komentarz