Premiera megahitu  „Pacific Rim: Rebelia” w Cinema City, IMAX® i 4DX®.
Musisz to zobaczyć! W IMAX® czekają dodatkowo ekskluzywne plakaty!

Każdy kto obejrzał pierwszą część „Pacific Rim” wie, że nie jest to zwykły film z gigantycznymi robotami i potworami. Jest to mrożący krew w żyłach blockbuster, gwarantujący jednocześnie potężny zastrzyk adrenaliny. 23 marca odbędzie się długo wyczekiwana premiera drugiej części – „Pacific Rim: Rebelia”. Akcja toczy się 10 lat później. Główny bohater to Jake, obiecujący pilot Jaegerów. Jego ojciec ocalił ludzkość w poprzedniej części filmu. Jednak Jake pogubił się i dołączył do kryminalnego podziemia. Kolejna inwazja monstrualnych robotów jest dla niego ostatnią szansą na przemianę charakteru i kontynuowanie dzieła ojca. Będzie potrzebował pomocy siostry, Mako Mori, z którą od dawna nie miał kontaktu. Pracuje ona jako szefowa nowej generacji pilotów. Aby ocalić ziemię przed zagładą, rodzeństwo musi się pojednać.

Scenariusz filmu stworzyli Emily Carmichael, T.S. Nowlin, Kira Snyder i Steven S. DeKnight, który zajął się również reżyserią. Wcześniej brał on udział w tworzeniu scenariusza do fenomenalnego serialu „Daredevil”. W głównych rolach zobaczymy m.in.: Johna Boyega, Scotta Eastwooda, Rinko Kikuchi czy Tian Jing.

https://www.youtube.com/watch?v=p4f3AyjqJPQ

Cinema City przygotowało specjalną niespodziankę dla widzów w IMAX® w postaci unikatowych plakatów. Będą one rozdawane przed seansami w IMAX® od dnia premiery aż do wyczerpania zapasów. Każdy fan kina sci-fi powinien mieć ten plakat w swojej kolekcji!

Właśnie dzięki technologii IMAX® możesz zobaczyć „Pacific Rim: Rebelia” w absolutnie najlepszej jakości na panoramicznym ekranie z krystalicznie czystym obrazem, o zwiększonej jasności i kontraście. Tylko w IMAX® głębia kolorów rozłoży cię na łopatki. Dodatkowo cyfrowy system dźwiękowy dopasowany indywidualnie do każdej sali sprawi, że żaden szelest nie umknie twojej uwadze, bez względu na to, jak daleko od głośnika zajmiesz miejsce.

Fani bardziej ekstremalnych wrażeń, chcący poczuć na własnej skórze to, co bohaterowie filmu, będą mieli taką szansę, dzięki technologii 4DX® oddziałującej na wszystkie zmysły. W salach ŠKODA 4DX® specjalnie zamontowane stroboskopy, deszczownice, dmuchawy i ruchome fotele zapewniają niesamowite efekty takie jak podmuchy wiatru, wibracje, falowanie, opadającą mgłę, unoszące się zapachy. Wszystko jest doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, aby widz mógł sam poczuć się jak uczestnik walki z potworami, w którego rękach spoczywa los ludzkości.

Premiera „Pacific Rim: Rebelia” odbędzie się 23 marca we wszystkich 35 kinach w 20 miastach w wersji 2D, w wersji IMAX® w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Cinema City Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz oraz Wroclavia (Wrocław).

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited.

Dodaj komentarz