Pokazy przedpremierowe megahitu „Pitbull. Ostatni pies” w Cinema City

Premiera kinowa ostatniej już części kultowej serii „Pitbull” odbędzie się 16 marca. Dla wszystkich, którzy nie mogą się doczekać, by dowiedzieć się, kto wygra w decydującym starciu – policjanci z wydziału zabójstw czy mafiozi, Cinema City zaprasza na pokazy przedpremierowe, które odbędą się w czwartek 15 marca. Przedsprzedaż biletów na pokazy przedpremierowe oraz premierowe startuje już w najbliższy piątek 2 marca! 

„Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego kończy serię znanych każdemu filmów sensacyjnych opartych o prawdziwe opowieści polskich policjantów i kryminalistów. W najnowszej części, po zamordowaniu Soczka, policjanci z warszawskiego wydziału zabójstw rozpoczynają śledztwo. Schwytanie sprawcy postrzegają za punkt honoru. Niestety stołeczny wydział jest osłabiony po zmianach kadrowych, a do pracy zostają ściągnięci doświadczeni policjanci z podwarszawskich prowincji. W role nowych gliniarzy wcielą się: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński i Rafał Mohr. Gangi z Pruszkowa i Wołomina stoczą ostateczną walkę o dominację nad miastem. I tu pojawi się nowy, znaczący gracz – Czarna Wdowa, którą zagra Doda. Czy ostateczne rachunki zostaną wyrównane? Dowiesz się wkrótce w Cinema City.

https://www.youtube.com/watch?v=o01KV0aaSKo

Zapraszamy już 15 marca na pokazy przedpremierowe filmu „Pitbull. Ostatni pies”. Przedsprzedaż biletów rusza w piątek 2 marca. Film będzie pokazywany we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach. Szczegóły w kasach kin Cinema City i na stronie www.cinema-city.pl/filmy/pitbull-ostatni-pies.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited.

Dodaj komentarz