Każde marzenie, nawet najbardziej sekretne, może się spełnić!
Cinema City zaprasza na wyjątkową bollywoodzką produkcję
„Secret Superstar”

Która dziewczynka nie marzy o tym, aby zostać sławną piosenkarką, modelką lub aktorką? Każda, ale tylko niektóre robią wszystko, aby ich marzenia się spełniły. Taka jest bohaterka filmu „Secret Superstar” – niezwykła dziewczynka z wyjątkowym talentem i wiarą w siebie. Przyjdź, zobacz i zainspiruj się! Pokazy specjalne najnowszego rozśpiewanego i roztańczonego bollywoodzkiego hitu „Secret Superstar” tylko w czwartek 16 listopada w wybranych kinach Cinema City.

Secret Superstar to film, którego główną bohaterką jest Insja, dorastająca w konserwatywnej, muzułmańskiej rodzinie. Bardzo ambitna i świadoma swojego talentu nastolatka, pragnie odmienić swój los i pokazać się światu. Zdobywa się na odwagę i publikuje na YouTubie filmik, w którym śpiewa i gra na gitarze. Twarz zakrywa burką i nie wyjawia swojego imienia. To zachowanie sprowadza na nią gniew ojca, ale otwiera też wiele nowych dróg, by spełnić swoje najskrytsze marzenia.

Film jest utrzymany w roztańczonej i rozśpiewanej bollywoodzkiej konwencji i przełamuje stereotypy o muzułmankach. Twórcy podkreślają także mocno znaczenie mediów i wolności, jaką zapewnia nam dziś internet. Każdy ma prawo marzyć. Może i ty odważysz się spełnić swoje marzenie jak Insja?

Zapraszamy na specjalne pokazy filmu „Secret Superstar” tylko w czwartek 16 listopada do wybranych kin Cinema City w Warszawie (Mokotów), Krakowie – Plaza, Łodzi – Manufaktura, Wrocławiu – Wroclavia, Poznaniu – Plaza, Katowicach i Bydgoszczy. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie https://www.cinema-city.pl/filmy/secret-superstar.

Wszystkim spragnionym filmowych emocji przez cały rok Cinema City oferuje unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy, kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

Dodaj komentarz