Każdy człowiek pragnie miłości – uczucia niosącego bezpieczeństwo, odznaczające się bezgranicznym zaufaniem i pełne niepowstrzymanej namiętności. Od małego poszukujemy tej jednej, jedynej osoby, która zmieni nasz świat i skradnie serce. Walczymy o uczucie, które może dodać nam skrzydeł. Pragniemy go i wielbimy, gdy już nadejdzie. Ryzykujemy i skaczemy wprost w ramiona przepaści, oczekując, że na dole będzie czekał ktoś, kto nas złapie. Tylko co, jeśli nie ma tam nikogo? Jeśli osoba, której oddaliśmy swoje serce, odsuwa się od nas? Miłość nie zawsze jest szczęśliwa – niekiedy przynosi ból. Wyobraźcie sobie, że od dziecka jesteście w związku z jedną i tą samą osobą. Znacie ją najlepiej na świecie. To właśnie z nią przeżywaliście swoje wzloty i upadki. Nie wyobrażacie sobie bez niej życia – dopełnia was. Dzięki niej poznaliście, czym tak naprawdę jest smak miłości. Pomyślcie sobie, jak bardzo jesteście szczęśliwy. Miłosć powinna uszczęśliwiać, ale nie zawsze jest tak – przychodzą w życiu człowieka takie momenty, gdy już niczego nie jest pewien. Wyobraźcie sobie teraz, że ta osoba zaczyna się od was odsuwać, kroczy w stronę tego, co złe, a wy nie możecie jej pomóc, ponieważ każdy wasz gest odtrąca. Pomyślcie o tym, że ją tracicie. Urywa z wami całkowicie kontakt. Mija wiele lat… W waszym życiu przewija się wiele osób, ale żadna nie może zastąpić tej, której oddaliście serce. Aż nagle pojawia się ONA – całkowite przeciwieństwo tamtej istoty. Rozbudza was i ukazuje nowy świat. Znów się zakochujecie, zaczynacie wyobrażać sobie wspólne życie. Wszystko zmierza w jak najlepszym porządku w stronę ,,żyli długo i szczęśliwie”, ale wtedy na horyzoncie pojawia się dawna miłość. Co wybierzecie? Czy pierwsza miłość jest tą ostatnią? Vi Keeland to autorka, o której ostatnio zrobiło się głośno. Twórczyni najgorętszych sportowych romansów, pisarka potrafiąca swą twórczością chwycić za serce. Przyznam się wam do tego, że każdą kolejną powieść tej pani łykam jak przynętę. Wiem, że mnie nie zawiedzie i do tej pory nigdy się na niej nie zawiodłam. Kiedy w moje ręce wpadł ,,Gracz” spodziewałam się czegoś, co oderwie mnie od rzeczywistości i rozpali zmysły. A dostałam… Właśnie, co? Jeśli jesteście ciekawi mojej opinii o historii Delilah i Brody’ego, to zapraszam was do zapoznania się z całą recenzją!

,,Chciałbym się wymeldować.
– Słucham?
– Chciałbym się wymeldować. Nie potrzebuję pokoju. Zostanę u niej. – Skinął w moją stronę.
– Hmm. – Biedna Gail wyglądała na zdezorientowaną. – Pana pokój to właściwie apartament, panie Easton. Pokój pani Maddox to pokój standardowy.
– A jest w nim łóżko?
– Jest.
– To proszę o wymeldowanie.”

PEŁNA PRZEKORY KUSZĄCA GRA, W KTÓREJ WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE

Niektórzy faceci są po prostu bezczelni. Aroganccy, zawadiaccy i pewni siebie w ten niezwykle irytujący sposób, który kojarzy każda kobieta. Taki właśnie jest Brody Easton. Typowy gracz – przystojny, szalenie męski, a niezły tupet to jego drugie imię. Z przyjemnością i premedytacją bierze udział w grze, w której stawką jest dziki seks. Krótkoterminowy cel? Panienka do łóżka.
Delilah to początkująca dziennikarka sportowa, która po raz pierwszy spotyka Brody’ego w męskiej szatni. Zawodnik jeszcze przed rozpoczęciem wywiadu zdecydował się odsłonić wszystkie karty. I to dosłownie. Nieprzewidywalny i bezpruderyjny zrzucił przed nią ręcznik przepasający jego biodra. Trudno stwierdzić czy liczył na flirt, czy po prostu chciał zaliczyć. Wiadomo jednak, że Brody się nie patyczkuje. Znajomość rozpoczęta w taki sposób może potoczyć się różnie.
Fani gorącego romansu sportowego będą zachwyceni. Strony „Gracza” iskrzą od chemii między głównymi bohaterami. Delilah nie jest zbyt zasadnicza, ale jednej reguły trzyma się twardo – nie umawia się z graczami. Jednak Brody ma wobec niej inne plany. Męska duma nie pozwoli mu tak po prostu odpuścić.
Kto odniesie zwycięstwo w tej piorunującej rozgrywce? Zawodowy gracz czy opierająca się jego urokowi dziennikarka?

PULSUJĄCA ADRENALINĄ I DUCHEM RYWALIZACJI OPOWIEŚĆ EROTYCZNA, KTÓRA PRZEDSTAWIA NAMIĘTNĄ GRĘ O WSZYSTKO

,,Jeśli zakochasz się w innej osobie, to znaczy, że ta, którą do tej pory kochałeś, nigdy nie miała być twoja na zawsze.”

Delilah właśnie rozpoczyna swoją karierę jako dziennikarka sportowa. Od dawna starała się o szansę, aby pokazać, na co ją stać. Otrzymała od aroganckiego szefa zlecenie polegające na przeprowadzeniu wywiadu z członkami drużyny New York Steel. Delilah jest gotowa i zdeterminowana, aby jak najlepiej wykorzystać tę szansę. Jedynym problemem może być najlepszy gracz – Brody Easton. Mężczyzna, któremu żadna kobieta się nie oprze, od czasu pechowego wywiadu z dziennikarką, nie toleruje kobiet w szatni drużyny. Delilah wie, że musi na niego uważać. Ten wywiad to dla niej największa szansa na sukces i nie pozwoli, aby ktokolwiek ją zmarnował…
Pierwszy wywiad to jeden z najbardziej stresujących momentów młodych dziennikarze, a kiedy trafia się również na najbardziej aroganckiego, seksownego mężczyznę z drużyny, wszystko może pójść nie tak. Delilah oczekuje prawdy, a Brody odsłania przed nią wszystkie karty. Dosłownie…
W czasie przeprowadzania wywiadu, Brody Easton zrzuca ręcznik, a Delilah zmuszona jest poradzić sobie w tej niecodziennej sytuacji. Ten mężczyzna jest ostrym graczem, ale młoda dziennikarka nie ma zamiaru się poddać…
Dlaczego Brody postanowił upokorzyć ją przed kamerą? Tego nie wie nikt, ale Delilah domyśla się, że może miał nadzieję na flirt. Nie z nią te numery – młoda dziennikarka wie, że sportowcy to nie jest dobry materiał na długotrwały związek, a kobieta właśnie tego oczekuje od życia. Delilah myśli, że przez jakiś czas nie spotka tego aroganckiego mężczyzny, ale Brody ma inne plany. Jeszcze żadna kobieta mu nie odmówiła. Zawodnik zrobi wszystko, aby ją zdobyć…
Kto wygra w tej seksownej, ostrej rozgrywce? Czy zwycięzca może być tylko jeden?

,,Za każdym razem, gdy cię widzę, obnażam się przed tobą. – Błysnął swoim popisowym uśmiechem. – Tam, skąd pochodzę, faceci właśnie w ten sposób pokazują dziewczynom, że im się podobają.– A skąd pochodzisz? Z dżungli?”

,,Gracz” wprowadzi was w jedną z najseksowniejszych, najpotężniejszych rozgrywek literatury. Staniecie się widzami historii, która rozpala krew w żyłach i uzależnia niczym najlepsza czekolada. Przygotujcie się, aby wziąć udział w grze, w której główną stawką jest miłość. Vi Keeland jest jedną z moich ulubionych autorek. Jej twórczość potrafi wywołać rumieńce na twarzy i sprawić, że cały świat na chwilę się zatrzymuje. Trzymająca w napięciu, seksowna, namiętna powieść opowiadająca o losach Delilah i Brody’ego wywołuje dreszcze. ,,Gracz” to nie tylko zwykły romans, ale również historia opowiadająca o tym, że po odejściu ukochanej osoby życie całkowicie się zmienia.. Czasami nie da się naprawić błędów, jakie popełniło się w przeszłości. Ta historia mówi o ty, że każdy zasługuje na przebaczenie, ale mimo wszystko, nigdy nie można zapomnieć o tym, co nas zraniło. ,,Gracz” opowiada o nowych możliwościach, uczuciach zmieniających wszystko, romansie pełnym ognistego pożądania, ale również pięknej miłości, która wygrywa wszystkie pojedynki. Zakochałam się w tej pozycji. Dała mi wytchnienie w trudnym dniach, gdy nauka zajmuje praktycznie cały dzień, a człowiek nie ma nawet siły, aby odsapnąć. ,,Gracz” skrywa wiele tajemnic – zachwyca i sprawia, że ma się ochotę na więcej. Spróbujcie, a nie pożałujecie!

,,Czasami ludzie wierzą w kłamstwa nie dlatego, że uważają je za prawdę, ale dlatego, że łatwiej je zaakceptować.”

Delilah to kobieta niebojąca się używać sarkazmu i pewna w swoich działaniach. Mimo wszystkich przeciwności, z podniesioną głową kroczy przez życie. Sport to jej największa pasja, a możliwość relacjonowania go dla innych ludzi jest jej wymarzoną pracą. Charakterna, zdeterminowana, silna młoda kobieta, która pragnie czegoś więcej od życia. Nie toleruje w swoim życiu przelotnych związków – pragnie stabilizacji i bezpieczeństwa. W niektórych sektorach swoje życia odznacza się nieśmiałością, ale zawsze przełamuje swoje bariery, nie zatracając przy tym samej siebie. Delilah nie boi się wyzwań, a właśnie tym jest dla niej Brody Easton – jeden z najlepszych zawodników tej dekady – irytujący, pewny siebie, a zarazem niesamowicie seksowny mężczyzna, który nie daje jej spać nocami. Czy Delilah zdoła skraść jego serce? Brody dawno temu przeżył coś, co go prawie zniszczyło. Dziś jest całkowicie inną osobą, która nie ufa innym. Aby chronić się przed zranieniem, przywdziewa maskę dupka, którego nie obchodzą uczucia innych. Brody nie chce związku, ale kiedy w jego życiu pojawia się mała, uparta dziennikarka, zasady gry się zmieniają. Czy tej dwójce uda się stworzyć związek, który przetrwa wszystko? Przeszłość powraca, a wraz z nią nadciągają kłopoty…

,,Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie.”

,,Gracz” to powieść, która rozpali wasze zmysły. Zabierze was do miejsca, gdzie wszystkie ruchy są dozwolone, a zasady przestają istnieć. Gorący sportowy romans sprawi, że w niektórych momentach będziecie go przeżywały z rumieńcami na twarzy. Historia Brody’ego i Delilah pełna jest smutku, ale zarazem piękna. Zabawna, trzymająca w napięciu do ostatniej strony, uzależniająca – musicie się z nią zapoznać. Dajcie jej szansę i zobaczcie, czy tak jak ja, zatracicie się w piękne i ognistych płomieniach tej powieści. Nie bójcie się zaryzykować. Przełamcie swoje bariery i przepadnijcie. Polecam!

gracz-b-iext46682567

Dodaj komentarz