Muzyczne niedziele w Teatrze Syrena

XXANAXX, Voo Syrena-musicVoo, BOVSKA, Vołosi, Adam Strug kolejni niezwykli artyści pojawią się na scenie przy ul. Litewskiej 3 w ramach cyklu koncertów Syrena Music.

Poczuj atmosferę świetnych brzmień na żywo!

Syrena Music to unikalna fuzja muzyki i teatru. Twórcy cyklu nie zamykają się na jeden kierunek muzyczny, choć do współpracy zapraszają artystów, którym teatr jest bliski, którzy czują i rozumieją przestrzeń teatralnej sceny. Poszukiwanie połączeń i oddziaływań pomiędzy muzykami a przestrzenią teatru wielokrotnie doprowadziło do zaskakujących efektów i stworzyło wyjątkową atmosferę.

Koncerty na scenie Teatru Syrena zagrali m.in. Fismoll, Skubas, Wojtek Mazolewski, Aga Zaryan, Mary Komasa, Natalia Kukulska & Atom String Quarter i wielu innych. Artyści wykorzystują naturalne warunki Teatru Syrena – kameralność i intymność, które pozwalają na wytworzenie bliskiego kontaktu z publicznością, który bywa nieosiągalny w innych miejscach, w których zazwyczaj grane są koncerty.

Organizatorzy Syrena Music dużą uwagę przykładają do konsekwentnej poprawy warunków akustycznych sceny Teatru Syrena – W ubiegłym roku, dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego wymieniliśmy elementy kabiny akustycznej i osiągnęliśmy nagłośnienie satysfakcjonujące najbardziej wymagających artystów. – mówi Kamila Worobiej odpowiedzialna za projekt Syrena Music. – „Myślę, że śmiało możemy powiedzieć, że scena muzyczna Teatru Syrena dorównuje jakością nagłośnienia najlepszym salom koncertowym w Warszawie – dodaje.”– dodaje.

Efektem połączenia wysokiego poziomu artystycznego wykonawców z jakością brzmienia jest wciąż rosnąca popularność koncertów wśród widzów.

Nie bez znaczenia jest fakt, że koncerty można wysłuchać w komfortowych warunkach – siedząc na widowni publiczność ma możliwość skupienia się na odbiorze (muzyce często towarzyszą projekcje multimedialne i niezwykła gra świateł) oraz zanurzenia się w fantastycznej atmosferze. To dobra alternatywna dla warszawskich klubów organizujących koncerty, w których nie ma miejsc siedzących.

Najbliższe koncerty w ramach Syrena Music:

Adam Strug (15 stycznia, godz. 18:00)
Vołosi (22 stycznia, godz. 18:00),
Bovska (26 lutego, godz. 18:00),
Marek Bałata & Dominik Wania (12 marca, godz. 18:00)
Xxanaxx (26 marca, godz. 18:00)
Voo Voo (2 kwietnia, godz. 18:00)

Bilety dostępne są na stronie www.teatrsyrena.pl

Dodaj komentarz