The Subways i Rudimental dołączają do line-upu Rock For People 2019!

 

Do grona artystów jubileuszowej edycji legendarnego festiwalu Rock For People dołączył właśnie zespół The Subways! To brytyjskie trio grające zadziorny, gitarowy indie rock, którego żywiołem są koncerty. Można się więc spodziewać prawdziwego rockowego święta – idealnie na 25. urodziny festiwalu ROCK FOR PEOPLE! To nie koniec nowości! W line-upie pojawiła się także prawdziwa gwiazda muzyki tanecznej – brytyjski drum’n’bassowy kwartet Rudimental! Już nie możemy się doczekać jak grupa swoją niesamowitą energią zawładnie jedną z festiwalowych scen!

Swój udział w festiwalu potwierdzili już także m.in. zespół Bring Me The Horizon grający muzykę z pogranicza metalu. Reprezentują swój własny, unikatowy styl muzyczny łącząc ciężkie gitarowe brzmienia z elementami zapożyczonymi z muzyki klasycznej, pop, a nawet elektroniki. Kolejny artysta w line-upie Rock For People 2019 to Tom Grennan, czyli młody wokalista, przed którym drzwi światowej kariery stoją otworem. Spodoba się wszystkim fanom ciepłych, męskich wokali i akustycznych dźwięków. Do grona zespołów dołączyła także młoda brytyjska kapela czerpiąca garściami z new wave – Pale Waves. Wygląd wokalistki wskazuje, że dziewczyna mocno wpatrzona była w Roberta Smitha z The Cure – już po jej image’u można sądzić, że gotyckie klimaty są jej naprawdę bliskie. Grupa chętnie tworzy dobrze bujające brzmienia z melancholijną nutką, tęskniąc za latami 80.

Od 1. do 24. grudnia organizatorzy ujawniają po jednym nowym artyście w line-upie! Warto więc być na bieżąco i śledzić polski profil festiwalu oraz dołączyć do wydarzenia Polacy na Rock For People 2019!

Dodaj komentarz