Premiera Glass w Cinema City i IMAX®!

Już 18 stycznia na ekranach Cinema City pojawi się thriller „Glass” w reżyserii M. Night Shyamalan. Znakomita obsada z Jamesem McAvoy, Brucem Willis’em i Samuelem L. Jacksonem i nazwisko reżysera – specjalisty od kinowych dreszczowców – to gwarancja filmowej uczty na najwyższym poziomie. W Cinema City film będzie można zobaczyć także w IMAX® dzięki czemu nie będzie to także kolejny zwyczajny thriller, a niesamowita przygoda przekraczająca wyobraźnię tego czego można doświadczyć w kinie!

Glass” to kolejne autorskie dzieło M. Night Shyamalana (twórcy m.in. kultowego już dziś „Szóstego Zmysłu”). Twórca jest odpowiedzialny za scenariusz, reżyserię, a także produkcję obrazu. „Glass” jest kontynuacją poprzednich filmów Shyamalana “Niezniszczalny” (2000) i “Split” (2016). Reżyser łączy narrację znaną widzom z tych dwóch filmów w thrillerze utrzymanym w komiksowej konwencji. „Niezniszczalny” Bruce Willis powraca jako David Dunn, strażnik, który ma nadludzką siłę i wytrzymałość, a także, poprzez dotyk, zdolność widzenia zbrodni popełnionych przez innych. Samuel L. Jackson ponownie pojawia się na ekranie jako Elijah Price, znany również pod pseudonimem Mr. Glass. Grany przez Jacksona bohater jest masowym mordercą i teoretykiem komiksów z nadludzką nadludzką inteligencją. Również James McAvoy powraca do swojego filmowego wcielenia Kevina Wendella Crumba, byłego pracownika ZOO w Filadelfii, bohatera o wielu tożsamościach znanego z filmu „Split”. W filmie David Dunn ściga nadludzkie wcielenie Crumba, w wyniku czego dojdzie do serii bardzo niebezpiecznych zdarzeń. Z mroku wyłoni się Price, który posiada sekret istotny dla losów obu mężczyzn. 

Film będzie wyświetlany między innymi w salach IMAX®, które zagwarantują doświadczenia kinowe przekraczające granice wyobraźni. Ogromny, zakrzywiony ekran oraz amfiteatralny układ sali IMAX® to niesamowite i wciągające przeżycie, gwarantujące doznania niedostępne w innych salach kinowych, a odbiór nowego działa M.N. Shyamalana, stanie się kompleksowo doskonalszy! „Glass” po prostu trzeba zobaczyć w IMAX®.

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D oraz w wersji IMAX® w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź) i Wroclavia (Wrocław).

Dodaj komentarz