Maraton Ant-Mana w Cinema City. Po północy wielka premiera kolejnego hitu Marvela „Ant-Man i Osa”

W nocy z 2 na 3 sierpnia dla wszystkich fanów produkcji Marvela czeka wyjątkowa okazja. Sieć Cinema City zaprasza wtedy na maratony Ant-Mana w salach IMAX®! Zaprezentowane zostaną  obie części filmu. Podczas Maratonu zostaną wyświetlone: „Ant-Man” i premierowo chwile po północy „Ant-Man i Osa”! Takiego wydarzenia nie można przegapić! Dzięki produkcji zrealizowanej kamerami IMAX® 3D poczujesz się jak pomocnik Ant-Mana! Start maratonu o 21.45! 

Ant-Man i Osa to fantastycznonaukowy film akcji wyczekiwany przez fanów Universum Marvela na całym świecie. Co ciekawe, będzie to 20 film III Fazy Marvel Cinematic Universe, a jednocześnie kontynuacją ekranizacji kultowych komiksów Ant-Manie z 2015 roku.

PLAKAT AntMan maratonTym razem główny bohater (w tej roli znany z poprzedniej części Paul Rudd) musi stawić czoło wyjatkowo groźnym przestępcom, ale także demonom przeszłości…. Pomoże mu w tym Hope Van Dyne zwana „Osą” (Evangeline Lilly). Czy im się uda? Przekonaj się sam! Przyjdź do sieci kin Cinema City tuż przed premierą – 2 sierpnia – na pierwszą część filmu i zaraz po północy bądź jednym z pierwszych widzów w Polsce, którzy premierowo zobaczą najnowszą odsłonę przygód Ant-Mana! Przekonaj się jakie sekrety wyjdą na jaw w drugiej części i czy ludzie-owady poradzą sobie z przeszkodami, które napotkają. Bohaterowie są jedyną nadzieją ludzkości! W filmie pojawi się także cała plejada gwiazd z Michelle Pfeiffer, Michaelem Douglasem i Laurencem Fishburnem na czele.

Maraton będzie miał miejsce w salach IMAX® co pozwoli nam na oglądanie filmu na gigantycznym, panoramicznym ekranie, dzięki czemu dostrzeżesz każdy nawet najdrobniejszy detal, ze strukturą owadzich skrzydełek włącznie! Startujemy 2 sierpnia punktualnie o 21.45!

Film będzie można następnie obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX® w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), w salach 4DX® w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław), oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos® w kinach: Białołęka (Warszawa) i Wroclavia (Wrocław).

Cinema City organizuje także w okresie wakacyjnym wyjątkową loterię „TAK SIĘ SKŁADA, ŻE WYGRYWASZ” , w której KAŻDY kupujący bilet w sieci Cinema City wygrywa atrakcyjne nagrody. Na wszystkich biletach zakupionych od 1 lipca znaleźć można unikalny kod, który należy zarejestrować na stronie www.kazdybiletwygrywa.pl i…. zaraz po tym przekonać się co wygraliśmy! W loterii czekają wspaniałe nagrody; samochód Jeep Renegade, bony paliwowe, rowery, wycieczki, karty UNLIMITED do kin Cinema City, przekąski kinowe, bilety  i wiele innych!

 

Dodaj komentarz