Zwariowana miłość!
Przedsprzedaż biletów na „Planetę Singli 2” w Cinema City!

”Planeta Singli 2” to kontynuacja polskiego hitu, który podbił serca Polaków w Walentynki 2016 roku. Historia o poszukiwaniu miłostek i wielkich miłości powraca na ekrany kin! Do kin Cinema City zapraszamy od 8 listopada. Tego filmu nie można przegapić! Przedsprzedaż biletów w Cinema City właśnie ruszyła!

W „Planecie Singli”, filmowym hicie z 2016 roku, zakochały się miliony widzów. Teraz na ekrany powraca szalona para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Tomek (Maciej Stuhr) i Ania (Agnieszka Więdłocha) są ulubieńcami publiczności. On, lekkoduch lubiący gwiazdorski styl życia, wcale nie chce się ustatkować. Ona pragnęłaby prawdziwego, poważnego związku. Kiedy w życiu Ani pojawia się milioner, zauroczony jej osobą właściciel aplikacji Planeta Singli, bohaterka stanie przed trudnym wyborem. Co się wydarzy? Czy związek Ani i Tomka przetrwa próbę? Ten film to gwarancja potężnej dawki dobrego humoru i emocji.

„Planeta Singli 2” to przezabawna komedia romantyczna, która zachwyca zaskakującym scenariuszem i gwiazdorską obsadą. Na ekranie pojawią się tak znani aktorzy, jak Danuta Stenka, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Karol Strasburger, Izabela Miko, Joanna Jarmołowicz, Kamil Kula czy Witold Paszt.

Bilety na „Planetę Singli 2” można już kupić w przedsprzedaży. Na film będzie się można wybrać do wszystkich 34 kin Cinema City w 19 miastach.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj komentarz