Premiera marvelowskiego hitu „Venom”
w Cinema City w
IMAX® i 4DX®!

venomNa premierą „Venoma” fani na całym świecie czekają z zapartym tchem! Film na ekranach zadebiutuje już 5 października. Pełni wrażeń filmowych dostarczą z pewnością seanse w IMAX®, dzięki którym przekroczycie granice wyobraźni tego, co można doświadczyć w kinie. Emocjonującą historię tytułowego bohatera będzie można oglądać także w technologii 4DX®, oddziałującej na wszystkie zmysły i zapewniającej maksymalne kinowe przeżycie.

Venom to jedna z najsłynniejszych postaci z Uniwersum Marvela, jeden z głównych przeciwników Spider-Mana. To pozaziemska forma życia (symbiont), która potrafi egzystować w symbiozie z człowiekiem, wyposażając g w niezwykłe moce. Eddie Brock (w tej roli Tom Hardy) jest dziennikarzem śledczym, który staje się nowym nosicielem kosmicznego pasożyta, w wyniku przypadkowego zarażenia podczas włamania do laboratorium. Eddie zostaje obdarzony nadludzkimi umiejętnościami. Zyskuje także przerażające alter ego, którym jest właśnie tytułowy Venom. Demoniczny głos przemawia w głowie Eddiego, a jego ciało przechodzi wielkie zmiany. By ratować własne życie Brock nie będzie miał wyboru – musi uwolnić swoje zabójcze wcielenie.

Zapraszamy na premierę już 5 października do kin Cinema City!

W „Venomie” występują m.in. nominowani do Oscara za wcześniejsze role Tom Hardy i Michelle Williams. W pozostałych rolach zagrali m.in. Riz Ahmed, Scott Haze, Reid Scott, Jenny Slate, Michelle Lee i Woody Harrelson. Zdjęcia do filmu powstały w Stanach Zjednoczonych w San Francisco i Atlancie, za reżyserię odpowiada Ruben Fleischer.

Film będzie wyświetlany między innymi w salach IMAX®, gdzie widza oczaruje krystalicznie czysty obraz o zwiększonej jasności i kontraście. Intensywne doznania gwarantuje głębia barw, nasycone kolory i ostrzejszy obraz w sali o układzie amfiteatralnym. Projekcja w salach IMAX® to także cyfrowy system dźwiękowy dopasowany indywidualnie do każdej sali, który potrafi wyemitować dźwięk do miejsca, w którym nawet nie ma głośnika.

Naprawdę mocne uderzenie akcji będzie można poczuć w salach 4DX®. Technologia 4DX®, oddziałująca na wszystkie zmysły, wciągnie widza w sam środek marvelowskiego świata. Widzowie poczują świst pistoletowych kul przelatujących tuż obok, podmuchy wiatru, zapach dymu po wybuchach wczują się w rolę superbohatera, który ociera się o śmierć. Takie efekty tylko dla fanów wyjątkowo ekstremalnych wrażeń! Jeśli dotąd nie sprawdziłeś możliwości 4DX®, film „Venom” to najlepszy wybór, by to zrobić.

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D, natomiast w wersji IMAX® 3D w kinach Cinema City: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław) w salach 4DX® w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław).

Dodaj komentarz