Kochaj, szanuj, walcz! – „Underdog”

Ruszyła przedsprzedaż biletów w Cinema City!

„Underdog” – pierwszy w historii polskiego kina film o MMA, wejdzie na ekrany kin 11 stycznia, tymczasem w Cinema City wystartowała przedsprzedaż biletów! Pomyślna dotychczas kariera zawodnika legnie w gruzach w wyniku starcia na ringu z największym rywalem, zmuszając sportowca do życiowej walki o szacunek i miłość. Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, budząca wiele emocji wkrótce w kinach!

„Underdog” przedstawia historię Borysa „Kosy” Kosińskiego – znakomitego zawodnika MMA. W jednej chwili dotychczasowa, pełna sukcesów, rozwijająca się kariera dobiega końca z powodu porażki poniesionej podczas walki z jego największym rywalem jakim jest Denim Takaevem. Błąd przekreślający obiecującą karierę wywołuje chaos w życiu „Kosy” zmuszając go do walki o najważniejsze – miłość i szacunek.

Reżyser filmu, Maciej Kawulski z wielkim profesjonalizmem odwzorowuje prawdziwą historię zawodnika skazanego na porażkę, by wiernie przedstawić widzom postać głównego bohatera – jego charakter, determinację i wiarę, jaką się wyróżniał. Fani niebywałego talentu Eryka Lubosa z pewnością nie będą zawiedzeni obserwując na ekranie pracę, którą wykonał aktor wcielając się w rolę „Kosy”. Produkcja wzbudziła szczególne zainteresowanie ze względu na obecność Mameda Chalidowa – zawodnika mieszanych sztuk walki, będącego międzynarodowym mistrzem KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015 –odgrywającego rolę Deniego Takaevena.

„Underdog” to zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku! Czy „Kosa” stanie na wysokości zadania i zdoła podnieść się po bolesnym upadku powracając do dawnej sprawności? Przekonaj się już wkrótce w kinie!

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj komentarz