Nadciąga wojna: małpy kontra ludzie!

Już 28 lipca Cinema City zaprasza do kin na „Wojna o planetę małp”

Wojna-o-planetę-plakatWłaśnie teraz ważą się losy obu gatunków i przyszłość całej planety! Poznaj finał znakomitej trylogii science fiction i obejrzyj widowiskowe kino akcji w rewelacyjnej obsadzie: Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn, Toby Kebbell. Szukasz mocniejszych wrażeń? Poczuj się jak w samym centrum bitwy o wolność dzięki rewolucyjnej technologii w salach ŠKODA 4DX. Premiera „Wojny o planetę małp” już 28 lipca.

“Wojna o Planetę Małp” to reboot popularnej serii science-fiction – „Planeta Małp”. Ostatnia odsłona historii walecznych małp opowiada o największej bitwie, jaką stoczą z armią ludzi dowodzoną przez bezwzględnego Pułkownika – w tej roli charyzmatyczny Woody Harrelson. W postać mrocznego przywódcy małp – Cezara, wciela się znany z poprzednich epizodów Andy Serkis. Za reżyserię, jak w przypadku pozostałych części, odpowiada Jon Watts.

Po ciężkich stratach, jakie małpy poniosły w poprzednim etapie wojny, by pomścić swych pobratymców i przyjaciół, Cezar jest gotów postawić wszystko na jedną kartę. Kulminacyjny moment filmu to spektakularna bitwa, której stawką jest nie tylko przyszłość obu gatunków, ale i całej planety. Jak zakończy się ta wojna?

Weź udział w tej potężnej bitwie i stań w szeregach jednej z armii! Usiądź w wygodnym fotelu i daj się porwać w wir wydarzeń. Odkryj energię walki i zapach zwycięstwa dzięki możliwościom technologii 4DX w salach ŠKODA 4DX.

„Wojnę o planetę małp” można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D oraz w Salach ŠKODA 4DX w kinach: Cinema City Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.

Od 1 lipca w Cinema City trwa wielka wakacyjna loteria KAŻDY BILET WYGRYWA! Przyjdź do kina i zgarnij jedną z 1.000.046 fantastycznych nagród! Kup bilet na film i sprawdź, co wygrałeś! Czy będzie to ŠKODA Rapid, rejsy statkiem po Wyspach Kanaryjskich, rowery i stroje sportowe, karty UNLIMITED, a może bilety, popcorn lub inne nagrody kinowe? Loteria trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania nagród. Szczegóły akcji i regulamin na stronie www.cinema-city.pl oraz www.kazdybiletwygrywa.pl.

Poznaj też zalety unikalnej, rocznej karty Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 42 zł lub 49 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Ikona wpisu pochodzi ze strony: Fangate.net

Dodaj komentarz