Kolekcjonerskie plakaty Kapitan Ameryka w IMAX

Premiera w Polsce kultowego filmu Kapitan Ameryka zbliża się wielkimi krokami, a dla miłośników produkcji Marvela Cinema City przygotowało kilka atrakcji. W nocy w nocy z 5 na 6 maja o godz. 00:01 w salach Cinema City IMAX odbędzie się premierowy pokaz filmu Kapitan Ameryka. Na widzów, którzy zakupią bilety na to wydarzenie czeka kolekcjonerski zestaw trzech plakatów z Wojny bohaterów. Przedsprzedaż biletów z rezerwacją miejsc na ucztę efektów specjalnych już wystartowała! Plakaty do odbioru przy wejściu do kina, po okazaniu biletu.

Kapitan Ameryka: wojna bohaterów (2016) jest kontynuacją hitowego Avengers: Czas Ultrona. Steve Rogers / Kapitan Ameryka wraz z drużyną Avengers znów walczy o ocalenie ludzkości. W czasie kolejnej akcji z udziałem superbohaterów dochodzi do strat w ludności cywilnej. Naciski polityczne, by poddać herosów systemowi nadzoru, wpływa na atmosferę wśród Avengers, doprowadzając do konfliktu między Kapitanem Ameryka i Iron Manem.

15_SPUTNIK_Online_Ex_Red_Poland 15_SPUTNIK_Online_Ex_Grey_Poland 15_SPUTNIK_Online_Ex_Blue_Poland KapitanAmeryka_maraton

Od 6 maja Kapitan Ameryka: wojna bohaterów w kinach IMAX (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa) a także w wersji 2D i 3D we wszystkich kinach Cinema City oraz w salachŠKODA 4DX (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin).

Dodatkowo polecamy: Maraton filmowy Kapitan Ameryka – 

http://zazyjkultury.pl/maraton-filmowy-z-kapitanem-ameryka/

Dodaj komentarz