Trzymaj się mocno fotela… i za portfel:  Iluzja 2 na ekranach ŠKODA 4DX

4dx_iluzja2„Podejdźcie bliżej. Im lepiej wszystko widzicie, tym łatwiej będzie was oszukać” – mówi Morgan Freeman. Ale gdy głębię obrazu wzmocnić efektami technologii kinowej 4DX w Cinema City, Iluzja 2zwiedzie Was na bank! Zwłaszcza, że grupa iluzjonistów zyskała prawdziwego eksperta od magii – to Daniel Radcliffe, który sztuki magicznej uczył się w Hogwarcie. Tak wzmocniona ekipa znów bawi się w Robin Hooda: ich cel to zabrać bogatym i rozdać biednym.  Iluzja 2 od 8 lipca w salach ŠKODA 4DX™ wCinema City.

Imponujące efekty specjalne warte 75 milionów dolarów, sztuczki montażystów i gwiazdorska obsada to bez wątpienia atut drugiej odsłony  Iluzji. Ale to, co was spotka w salach ŠKODA 4DX to już nie jest efekt magii, a idealnie zaprojektowanej technologii, która urzeczywistni wrażenia i zagwarantuje ich odbiór wszystkimi zmysłami. A będzie co oglądać, bo Czterej Jeźdźcy powracają! W Iluzji 2 zobaczymy obsadę dobrze znaną z pierwszej produkcji z 2013 roku. Zmiany nastąpiły jedynej w roli kobiecej – Lizzy Caplan zastąpiła Islę Fisher, która z powodu ciąży nie mogła wystąpić w filmie. Do zespołu dołączył Daniel Radcliffe, zbierający świetne recenzje za nową rolę. Za reżyserię odpowiada Jon M. Chu, który wyprodukował m.in.: G.I.Joe czy Step Up.

Akcja Iluzji 2 dzieje się rok po wydarzeniach z pierwszej odsłony filmu. Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Żądny zemsty dawny rywal ekipy doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, a oskarżeni o nią zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność, będą musieli udowodnić swoją niewinność i opanować wroga.

Daj się oczarować filmowej magii iluzji i efektom wŠKODA 4DX!

Iluzja 2 od 8 lipca: w salach ŠKODA 4DX (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin) oraz we wszystkich kinachCinema City.

Dodaj komentarz