Jak zostać kotem w Paszporcie Filmowym Cinema City!

jak zostac kotem_plakatGdy Mel Gibson jako Nick Marshall w filmie Czego pragną kobiety zaczął słyszeć myśli kobiet, miał szczęście, że nie obudził się… kotem. Za to życie biznesmena Toma Branda (Kevin Spacey) wywróciło się konkretnie do góry ŁAPAMI. Jak zaprzestać pogoni za pieniędzmi, by zostać dobrym rodzicem? Zapracowani dorośli i ich pociechy znają ten problem. Film familijny Jak zostać kotem już od 19 sierpnia pojawi się na ekranach kin Cinema City, a wraz z naklejkami i smakołykami zagości w programie dla dzieci ‘Mój Paszport Filmowy’. W roli kota… sam Tomasz Kot. Mrrrrauuu!

Uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie, zaniedbując przy tym rodzinę. Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, zostaje uwięziony w ciele domowego kota, należącego do jego córki. Niezwykła przemiana doprowadzi do serii zdumiewających wydarzeń – nie wyłączając kąpieli (brrr), czesania (ała!), kokardek na kociej głowie (ech…) – a bohater na własnej skórze sprawdzi trafność powiedzenia mówiącego, że koty mają dziewięć żyć.

W komedii oprócz gwiazdy „House of Cards”, Kevina Spacey, zobaczymy m.in.: Jennifer Garner, Christophera Walkena – tym razem nie do końca w roli czarnego charakteru – oraz Robbie Amell i Cheryl Hines. Czy kot zawsze spada na cztery łapy? Zapytajcie Tomasza Kota, który użyczył głosu głównemu bohaterowi w polskiej wersji dubbingowej filmu.

Jak zostać kotem to już ostatnia wakacyjna premiera kinowa w ramach programu ‘Mój Paszport Filmowy’, w którym dzieci mogą zdobywać naklejki filmowe i fantastyczne nagrody. Każda wizyta w dowolnym kinie Cinema City na filmie z ‘Paszportu’ to nagroda gwarantowana – świetne naklejki filmowe i możliwość odebrania dodatkowych smakołyków w barze. Za zebranie wszystkich naklejek czeka kolejna super niespodzianka!

Dzieci nadal mogą zbierać naklejki do wszystkich filmów z ‘Paszportu Filmowego’: Alicja po drugiej stronie lustra, Gdzie jest Dory, BFG: Bardzo Fajny Gigant, Tini: Nowe życie Violetty, Szajbus i Pingwiny, Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie, Mój przyjaciel smok – od 12 sierpnia i Jak zostać kotem – od 19 sierpnia.

Jeszcze do 1 września maluchy mogą także uczestniczyć w konkursach filmowych na stronie www.cinema-city.pl/kids_club. W każdy czwartek do wygrania 150 zabawek Transformers i My Little Pony! Partnerami akcji są marki: Chupa Chups, Ziaja i Hasbro.

Dodaj komentarz