„Kiedy nadejdą”, czyli najnowszy klip GrubSona!

„Kiedy nadejdą” to czwarty klip do piosenki promującej najnowszą płytę GrubSona pt.Gatunek L. Utwór nagrany jest z gościnnym udziałem Jareckiego. Album trafia w ręce słuchaczu już dzisiaj nakładem Wydawnictwa Agora i Supa’high Music.

„Kiedy nadejdą” to zdecydowanie najzabawniejszy teledysk ze wszystkich dotychczasowych produkcji promujących wydawnictwo „Gatunek L”. To również symboliczny powrót do lat, kiedy trasy koncertowe muzyków kojarzyły się z nieustającym szaleństwem, a nie z odpowiedzialnością i przekazem.

Uwielbiam ten klip – mówi GrubSon. – Podczas zdjęć bawiliśmy się świetnie i uchwyciliśmy poczucie humoru nas wszystkich. Zaczynając od Jareckiego, poprzez BRK, a na mnie kończąc. Mamy nadzieję że zarówno utwór, który jest kawałkiem zdecydowanie koncertowym, jak również sam klip… który jest zwariowany… ale również bardzo precyzyjnie wyprodukowany i nakręcony… przypadnie wam do gustu. Dużo uśmiechu. Dużo dystansu. Dużo świetnej zabawy!

Za produkcję klipu ponownie odpowiedzialny jest SCH Media, które nawet przy produkcjach „mniej serio” może poszczycić się genialną pracą kamery i pomysłami.

Gatunek L” to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona, mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów – pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także – co najważniejsze – pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie. Za produkcję albumu odpowiedzialni są w całości DJ BRK, SoDrumatic, OER, oraz GrubSon, a za za mix i mastering Dj Eprom. Wydawnictwo ukaże się nakładem nowej wytwórni Supa’High Music oraz Wydawnictwa Agora.

„Gatunek L” dostępny jest w dwóch wersjach: normalnej i specjalnej. Edycja specjalna, zwana również limitowaną jest wydana w formie książkowej, gdzie poza samą płytą znajdą się dopełniające całości zdjęcia, specjalne grafiki oraz nowela pod tym samym tytule – napisania gościnnie przez Przemka Corso – specjalnie na premierę albumu.

Muzyka: „DJ BRK” Bartosz Kochanek
Słowa: Tomasz „GrubSon” Iwanca, Jarosław Kubów
Mix & Mastering : Michał „Eprom” Baj
Scenariusz: Tomasz „GrubSon” Iwanca, Michał Schwierc
Zdjęcia/Montaż: Michał Schwierc SCH Media
Technika: Grzegorz Groniec

Wystąplili: Tomasz „GrubSon” Iwanca
Bartosz Kochanek
Jarosław Kubów
Grzegorz Posłuszny
Michał Maliński
Kuba Mitoraj

Dodaj komentarz