#zblizamysie. Premiera filmu „Listy do M.3”, już 10 listopada w Cinema City.

Rusza przedsprzedaż biletów.

image001Bohaterowie przeboju kinowego „Listy do M.” i „Listy do M.2” powracają! Fenomenalnie zrealizowana komedia romantyczno-świąteczna pełna  fantastycznych gwiazd kolejny raz wspaniałym humorem rozbawi i dostarczy widzom chwil pełnych wzruszeń oraz uświadomi nam, co w życiu jest naprawdę ważne. Już w piątek 27 października rusza przedsprzedaż biletów na „Listy do M.3” do kin Cinema City.

Film  „Listy do M.3” opowiada historię kilku osób, których losy splatają się w jeden magiczny dzień, wigilię Bożego Narodzenia. Przeżywają oni wyjątkowe chwile, pełne wzruszenia, ale też humoru, które pozwalają im  przekonać się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że niezwykły świąteczny czas jest pełen niespodzianek.

Twórcy filmu w zabawny i lekki sposób podkreślają jak ważne jest codzienne bycie blisko z najważniejszymi dla nas osobami. Hasło #zbliżamysię ma nam przypominać, aby pamiętać o innych nie tylko od święta, ale na co dzień.

„Listy do M.3” to trzecia część cyklu komedii w świątecznym klimacie, pełna gwiazd, które podbiły serca widzów. W wysokobudżetowej realizacji filmowej, uświetnionej przebojową muzyką, występują m.in. znani z poprzednich części: Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat i niezastąpiony Tomasz Karolak w roli niegrzecznego Mikołaja Mela. Do obsady dołączyły też nowe gwiazdy: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Andrzej Grabowski czy Grażyna Szapołowska.

Reżyserem jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak: „Lejdis” i „Testosteron”. Scenariusz napisali Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski. Za zdjęcia odpowiada Marian Prokop.

Bilety dostępne będą w kasach kin oraz na stronie https://www.cinema-city.pl/filmy/listy-do-m-3

 „Listy do M.3” można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach już od 10 listopada. Przedsprzedaż biletów rusza już w piątek 27 października.

Dodaj komentarz