INIEMAMOCNI powracają w filmowej przygodzie pełnej żartów i emocji.
Zobacz PRZEDPREMIEROWO w Cinema City!

INIEMAMOCNI 2Iniemamocni powracają na ekrany po ponad 13 latach. W USA już pobili rekord kasowy jako jeden z najbardziej dochodowych filmów w historii, licząc wpływy z premierowego weekendu! W drugiej części przygód rodziny superbohaterów role się odwracają… Kiedy Helen pnie się w górę po szczeblach zawodowej kariery, Bob musi zaopiekować się dziećmi i zająć domem, co wiadomo, nie jest łatwym zadaniem, a nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka mu w tym, mówiąc oględnie, nie pomagają. Bob przekona się, jak to jest wychowywać trójkę nadzwyczajnych dzieci, co z pewnością widzom dostarczy dużo śmiechu. Oczywiście nie obejdzie się bez czarnego charakteru… Ale nie możemy zdradzać zbyt wiele!

Dzięki najwyższej jakości obrazu IMAX® i wyjątkowym efektom 3D będziesz mógł poczuć się jakbyś był jednym z Iniemamocnych. Natomiast fanów jeszcze mocniejszych wrażeń zapraszamy na seans do sali 4DX®. Poczujesz wiatr wiejący przed domem bohaterów, z chmur spadnie prawdziwy deszcz, a kto wie, może nawet wyczujesz zapach potraw przyrządzanych przez Boba w kuchni?

Czy nasi bohaterowie podołają nowym wyzwaniom? Przekonaj się sam. Pokazy przedpremierowe odbędą się we wszystkich Cinema City 7 i 8 lipca. Czy może być lepszy pomysł na spędzenie weekendu w gronie rodziny lub znajomych? Ten seans to stuprocentowa gwarancja dobrego humoru i świetnej zabawy.

Disney i Pixar stworzyli kontynuację filmu z 2004 roku. Film zbiera same świetne opinie, a liczba fanów rośnie z dnia na dzień. Reżyser i scenarzysta Brad Bird dostarczył fantastyczny sequel Iniemamocnych, pełen żartów, akcji i emocji, a Michael Giacchino zadbał o wspaniałą porywającą muzykę. Zapowiada się wielki hit kinowy, także nie ma na co czekać!

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX® w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), a w sali 4DX także w 3D w kinach: Arkadia (Warszawa), Bydgoszcz, Felicity (Lublin), Bonarka (Kraków), Wroclavia (Wrocław) i Manufaktura (Łódź).

To nie wszystko! Postaci z filmu „Iniemamocni 2” można zabrać ze sobą do domu! Do końca września, lub do wyczerpania zapasów trwa promocja Podaj rękę superbohaterom, w ramach której można zbierać specjalne przypinki z wizerunkami najpopularniejszych animowanych postaci!  Aż 5 z nich ma wizerunek członków rodziny Iniemamocnych. Wszystkie przypinki z kolekcji można zobaczyć na stronie cinema-city.pl/superkolekcja/. Tam także szczegóły akcji.

Dodaj komentarz