Bezpieczni na wakacjach!

Filmowy świat dziecka” w Cinema City i IMAX®

Jak powinniśmy zachowywać się podczas wędrówki na górskim szlaku? Jakie niebezpieczeństwa czyhają na nas nad wodą? Spędźmy wakacje bezpiecznie, dobrze się bawiąc! Już wkrótce 29 maja, zapraszamy na kolejne zajęcia edukacyjne z cyklu „Filmowy Świat Dziecka” w Cinema City i IMAX®. Nasze żądne przygód maluchy dowiedzą się jak aktywnie i bezpiecznie spędzić zbliżające się wakacje. Spotkanie zakończymy oczywiście seansem filmowym. Tym razem będą to filmy: „Traktorek Florek – Nowe Przygody” oraz najnowszy film krótkometrażowy w IMAX „Pandy 3D”!

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje! W związku z tym nasze kolejne spotkanie z cyklu „Filmowy Świat Dziecka”, które odbędzie się już 29 maja, skoncentruje się na bardzo ważnym temacie, jakim jest bezpieczeństwo dzieci podczas wakacyjnego odpoczynku. Mali uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak powinni zachowywać się nad wodą, w górach oraz poznają podstawowe zasady bezpieczeństwa. Dzięki temu wakacje będą wspaniałą przygodą, pełną śmiechu i dobrej zabawy!

Po zajęciach edukacyjnych dzieci będą mogły spędzić radosne chwile wybierając i oglądając jeden z proponowanych filmów! Propozycjami są: film krótkometrażowy „Pandy 3D” – przepiękny film przyrodniczy który wyświetlany jest na ekranach IMAX® – a więc w najwyższej możliwej jakości obrazu dostępnej w polskich kinach. „Pandy 3D” to ciepła opowieść o uroczych pandach wielkich, urodzonych w Bazie Pand i przygotowujących się do życia na wolności. Dla małych widzów jest to duża dawka wiedzy i świetna rozrywka w towarzystwie fantastycznych wielbicieli tych pięknych zwierząt i bambusowych lasów! Drugą propozycją jest film pt. „Traktorek Florek – Nowe Przygody”, który opowiada o losach Traktorka Florka i jego kompana – Gustawa. Z jakimi trudnościami będą musieli się zmierzyć dwaj przyjaciele? –  dzieciaki przekonają się już 29 maja!

„Pandy 3D”

„Traktorek Florek – Nowe Przygody”

„Filmowy Świat Dziecka” to projekt skierowany do przedszkolaków oraz uczniów z pierwszych klas szkoły podstawowej. Jego celem jest pokazanie dzieciom tego, co najważniejsze w przystępny oraz zabawny sposób, a dzieci, dzięki różnorodnym tematom, mogą rozwijać swoje zainteresowania i pasje.

Spotkania „Filmowy świat dziecka” składają się z dwóch części: bezpłatnych zajęć edukacyjnych i pokazu filmowego. Maluchy mogą także wygrać atrakcyjne nagrody, a na zakończenie wszyscy uczestnicy dostaną upominki. 30 maja zapraszamy do 17 kin Cinema City w miastach: Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa Jurajska, Gliwice, Katowice Punkt 44/ IMAX®, Kraków Galeria Plaza/ IMAX®, Kraków Zakopianka, Lublin Felicity, Łódź Manufaktura/ IMAX®, Poznań Plaza/ IMAX®, Poznań Kinepolis, Starogard Gdański, Toruń Czerwona Droga, Warszawa Promenada, Warszawa Sadyba/IMAX®, Wrocław Wroclavia/ IMAX® i Zielona Góra. Bilety grupowe dostępne są w preferencyjnych cenach, a udział opiekunów jest bezpłatny.

Partnerem spotkań „Filmowy Świat Dziecka” jest Wydawnictwo ZNAK.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl

Dodaj komentarz