Misja: ocalić dinozaury!

Premiera kultowego filmu „Jurassic World: Upadłe królestwo” w Cinema City, IMAX®, 4DX® i Dolby Atmos®

Już 8 czerwca premiera „Jurassic World: Upadłe królestwo”, kontynuacja znanej wszystkim fanom legendarnej produkcji Stevena Spielberga „Jurassic Park”. Na wyspie Isla Nublar uśpiony wulkan budzi się do życia, przez co istnienie zamieszkujących tam stworzeń staje się zagrożone! Czy Owenowi i Clair uda się ocalić dinozaury? Jakie przeszkody staną im na drodze? Seans dostępny będzie również w formacie 3D w kinach IMAX® na panoramicznym ekranie z krystalicznie czystym obrazem o niesamowitej głębi kolorów oraz w formacie 3D w salach ŠKODA 4DX®, gdzie dzięki technologii 4DX® widz może odczuć, że stoi obok wielkich dinozaurów, co gwarantuje przeżycia nie z tej ziemi! Film będzie można obejrzeć w Cinema City, w salach z nowoczesnym nagłośnieniem Dolby Atmos®, gwarantującym doznania dźwiękowe najwyższej jakości.

Cztery lata po zdewastowaniu przez dinozaury luksusowego parku rozrywki  na wyspie Isla Nublar żyjące tam stworzenia cieszą się całkowitą wolnością. Niestety, gdy uśpiony wulkan budzi się do życia wszystko dobiega końca. Istnienie zamieszkujących tam dinozaurów staje się zagrożone! Owen (w tej roli Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) ruszają z pomocą narażonym na niebezpieczeństwo stworzeniom. Owen usiłuje odnaleźć Blue – zaginionego raptora, którego sam wychował. Natomiast Claire za wszelką cenę pragnie ocalić jak najwięcej tych wspaniałych zwierząt. Sprawy nie ułatwia fakt, że odkrywają spisek mający na celu przywrócić Ziemię do stanu, w jakim była ona w czasach prehistorycznych. Czy przeszkodzi im to w ocaleniu dinozaurów? Jak zakończy się ta historia? Przekonasz się już 8 czerwca!

https://www.youtube.com/watch?v=26f0bcU7U2s&t=20s

Film będzie wyświetlany między innymi w salach IMAX®, gdzie będziesz miał możliwość zobaczyć seans w absolutnie najlepszej jakości na gigantycznym, panoramicznym ekranie, wyróżniającym się  krystalicznie czystym obrazem, o zwiększonej jasności i kontraście, a w efekcie – głębi kolorów. Oglądanie tak spektakularnego filmu jak Jurrassic World na ekranach IMAX®, będzie tym bardziej ekscytujące! Technologia IMAX®,  jest idealnym rozwiązaniem, gdy wybieramy się do kina na film, w którym walory wizualne są niemal równie ważne jak sama fabuła.

JURASIC WORLD PLAKATZ kolei fanów naprawdę mocnych wrażeń zapraszamy na seans w sali ŠKODA 4DX®. Technologia 4DX®, oddziałuje na wszystkie zmysły, przez co widzowie będą mogli czuć wzburzone ruchy dinozaurów dzięki ruchomym fotelom. Uderzenia i wibracje sprawią, że widzowie poczują się, jakby biegli razem z Owenem Grady (Chris Pratt), próbując ratować dinozaury przed czekającą je zagładą. Co więcej, technologia 4DX® oferuje efekty środowiskowe, w tym wiatr, powietrze i wodę, dzięki czemu widzowie mogą poczuć oddech T-Rexa na twarzy lub rozbryzgi oceanu podczas epickiej sceny akcji pływowej. Sposobem na maksymalne przeżycie tej premiery jest 4DX®, podczas której będziesz się zastanawiał, czy prehistoryczni giganci faktycznie wyginęli miliony lat temu.

Film będzie dostępny również w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos®, które gwarantuje niesamowite wrażenia słuchowe. Dźwięk otacza widza z każdej strony, dzięki czemu znajdziesz się w kręgu dinozaurów, a ich ryk „odczujesz” dosłownie na własnej skórze.

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX® w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław), oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos® w kinach: Białołęka (Warszawa) i Wroclavia (Wrocław).

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj komentarz