Trzy single zwiastujące trzeci album Yung Leana „Stranger”

yo„Skimask” to trzeci kawałek, który zapowiada płytę „Stranger”, wyczekiwany trzeci studyjny album zawsze nieprzewidywalnego Szwedzkiego innowatora – Yung Leana. Krążek będzie miał premierę 10 listopada i jest zapierającym dech w piersiach dokumentem, który utrwala jego stanowisko pioniera współczesnego rapu i elektroniki. Po wypuszczeniu hipnotycznego „Red Bottom Sky” i gładkiego „Hunting My Own Skin”, „Skimask” prezentuje najbardziej bezpośredni i uderzający styl. Ma poruszyć jego wiernych fanów, którzy śledzą jego ewolucję od chwil, gdy jego twórczość zaczęła być wiralowa, aż do momentu osiągnięcia statusu influencera w świecie kultury.

„Skimask” zostało wyprodukowane przez GUDa, wieloletniego współpracownika i członka ekipy SadBoys. To następstwo spektakularnego czasu w karierze Yung Leana. Udało mu się samodzielnie wydać świetny krążek „Warlord” i zawierająca 8 traków EPkę „Frost God”. Dołożył do tego wyprzedaną trasę światową, współprace z Frankiem Ocean na płycie „Blonde”, kampanię dla Calvina Kleina #MyCalvins, wystartowanie z własnym brandem ubraniowym, zaprojektowaniem sneakersów dla Eytys i wypuszczenie punkowego krążka z GUDem jako Död Mark. Zrobił to w wieku zaledwie 21 lat i nie ma zamiaru w najbliższym czasie wyhamować.

Po wydaniu „Stranger” Yung Lean ruszy w zimową trasę po Europie. Największe koncerty czekają na fanów w Londynie i Manchesterze, ale będziemy mieli okazję zobaczyć go także na 2 koncertach w Polsce – 26 listopada w krakowskim Kwadracie i 30 listopada w Warszawskiej Progresji.

 „Skimask” –

„Hunting My Own Skin” –

„Red Bottom Sky” –

https://www.youtube.com/watch?v=0DUhySz6fcQ&feature=youtu.be

Dodaj komentarz