Regina Brett w Polsce!

Autorka bestsellerowych zbiorów felietonów „Bóg nigdy nie mruga”, „Jesteś cudem” i „Bóg zawsze znajdzie ci pracę” powraca z nową książką. „Kochaj” to zbiór lekcji, które każdemu z nas pomogą pokochać swoich bliskich i ludzi wokół, ale przede wszystkim sprawią, że nauczymy się żyć w zgodzie z samym sobą.

Kiedy w 2014 roku na półkach księgarń pojawiła się mała, niepozorna, niebieska książeczka ze spadochroniarzem na okładce, nikt nie podejrzewał, że 50 krótkich felietonów skradnie serca Polek i Polaków. Bestsellerowy zbiór z miejsca trafił na listy bestsellerów, by nie opuścić ich przez kolejne dwa lata. Sukces kolejnych książek – „Jesteś cudem” i „Bóg nigdy nie mruga” pokazał, że polscy czytelnicy są wierni w swojej sympatii dla autorki oraz jej pokrzepiających, pełnych mądrości lekcji.

Niezwykła życzliwość i rzesze fanów w Polsce nie umknęły uwadze Reginy Brett. W 2016 roku, na prośbę wydawnictwa Insignis, 12 wyjątkowych lekcji napisanych specjalnie dla polskich czytelników uświetniło uniwersalny kalendarz na każdy rok – „Twój dziennik”.

Rok później autorka powraca z najbardziej osobistym zbiorem felietonów zatytułowanym „Kochaj”.

Z okazji premiery „Kochaj” Regina Brett już po raz trzeci odwiedzi Polskę i wyruszy w trasę po największych miastach, gdzie spotka się ze swoimi czytelnikami. To doskonała okazja do rozmowy z autorką, wspólnego zdjęcia i zdobycia autografów na książkach.

Sprawdź, gdzie możesz spotkać się z autorką:

6 listopada 18:00 Warszawa Empik Junior ul. Marszałkowska 116/122

7 listopada 18:00 Łódź, CH Manufaktura, w salonie Empiku

8 listopada 18:00 Poznań, Empik Plac Wolności, ul. Ratajczaka 44

9 listopada 18:00 Wrocław, CH Renoma, w salonie Empiku

10 listopada 18:00 Gdańsk, Galeria Bałtycka, przed salonem Empiku

12 listopada 12:00 Rzeszów, Galeria Rzeszów, plac eventowy galerii

12 listopada 18:00 Kraków, Świat Książki, Galeria Serenada

13 listopada 18:00 Katowice, CH Silesia, plac eventowy galerii

Promocja książek Reginy Breet – zajrzyj!

Recenzje:

Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu: http://zazyjkultury.pl/god-never-blinks-regina-brett/

Jesteś cudem. 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym: http://zazyjkultury.pl/jestes-cudem-50-lekcji-uczynic-niemozliwe-mozliwym-regina-brett/

 

 

Dodaj komentarz