top koncerty

Polacy uwielbiają koncerty. Każdego roku miliony rodaków wyjeżdżają na festiwale, koncerty i imprezy plenerowej, aby posłuchać muzyki na żywo. Rok 2021 będzie pod tym względem wyjątkowy. Po ponad rocznej przerwie, spowodowanej pandemicznymi obostrzeniami, muzycy wracają na sceny. Sprawdź, jakich gwiazd będzie można posłuchać w tym roku. Oto nasze zestawienie top 10.

Najpopularniejsze polskie festiwale

Każdego roku w Polsce organizowanych jest kilkanaście festiwali muzycznych, które przyciągają miliony fanów muzyki na żywo. Jedną z takich imprez jest festiwal Lato w Plenerzy, na którym można usłyszeć między innymi Kukona, Sariusa, Guziora oraz Kizo, czyli czołówkę polskiej sceny hip-hop.

Podczas Lata w Plenerze można posłuchać nie tylko dobrego rapu. W planie są również występy innych gwiazd. Ich muzyki będą mogli posłuchać fani m.in. w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz Warszawie.

Ciekawym wydarzeniem na mapie polskich festiwali jest również Pol’and’Rock, czyli dawny Woodstock. W tym roku festiwal organizowany przez WOŚP na czele z Jurkiem Owsiakiem będzie miał inną formę niż w poprzednich latach. Przede wszystkim pojawiła się nowa lokalizacja – jest to Lotnistko Makowice-Płoty w województwie zachodniopomorskim.

Jak co roku, na „Najpopularniejszym Festiwalu Świata” nie zabraknie gwiazd polskiej i światowej muzyki. Fani festiwalu będą mogli posłuchać między innymi, takich artystów jak Black River, Kasia Kowalska oraz Dubioza Kolektiv. Co ważne, w tym roku nie trzeba być na żywo z ekipą Jurka Owsiaka. Koncerty i wydarzenia towarzyszące będą transmitowane również online za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Szukasz ciekawostek o gwiazdach? Odwiedź: https://e-zwierciadlo.pl/

Najlepsze koncerty 2021

Wszystko wraca do normy – tak w wielki skrócie można podsumować tegoroczne plany koncertowe polskich gwiazd muzyki. Po miesiącach siedzenia w zamknięciu, artyści wracają na sceny, a fani muzyki na koncerty. Obie strony na pewno są zadowolone, że tak potoczyły się sprawy. Kogo więc można posłuchać w tym na żywo?

Swoją trasę koncertową na ten zaplanował między innymi Krzysztof Zalewski. Jeden z najpopularniejszych polskich muzyków, znany między innymi z projektów Męskiego Grania, ma w planach kilkanaście koncertów w całej Polski. Pierwszy z nich odbył się 3. lipca, a koniec trasy planowany jest na 5.września.

W trasę koncertową wyruszają również Michał Szpak oraz IRA. Usłyszeć będzie ich można między innymi w Kołobrzegu, Giżycku czy Rzeszowie.

Top10 koncertów zagranicznych gwiazd w 2021

Polscy fani muzyki najmocniej czekają jednak na koncerty zagranicznych gwiazd. Tych w naszym kraju nie zabraknie. Na 2021 rok zaplanowano wiele koncertów. Do naszego kraju przyjedzie między innymi Sting, czyli autor takich hitów jak “Every Breath You Take” czy” Shape of My Heart”. Oprócz Brytyjczyka w Polsce zagra również Andrea Bocelli. Włoch cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Większość jego koncertów w naszym kraju wyprzedaje się bardzo szybko. Podobnie jest z tym na PGE Narodowym. Jeśli więc chcesz usłyszeć na żywo takie utwory jak ,,Fall on Me” to musisz się pospieszyć.

To nie koniec gwiazd. W Polsce w tym roku swoje koncerty zagra jeszcze kilkunastu artystów ze światowego topu. Oto zestawienie 10 najpopularniejszych gwiazd, które zagrają w Polsce w tym roku.

  1. Celine Dione

Kiedy i gdzie ma odbyć się koncert? 15.05.2021, Atlas Arena, Łódź

  1. PEARL JAM

Kiedy i gdzie ma odbyć się koncert? 23.07.2021, Tauron Arena, Kraków

  1. STING

Kiedy i gdzie ma odbyć się koncert? 24.07.2021, PGE Narodowy, Warszawa

  1. ENRIQUE IGLESIAS

Kiedy i gdzie ma odbyć się koncert? 3.08.2021, Atlas Arena, Łódź

  1. ANDREA BOCELLI

Kiedy i gdzie ma odbyć się koncert? 21.08.2021, PGE Narodowy, Warszawa

  1. SLIPKNOT

Kiedy i gdzie ma odbyć się koncert? 13.08.2021, Gdańsk

  1. WITHIN TEMPTATION + EVANESCENCE

Kiedy i gdzie ma odbyć się koncert? 12.09.2021, Arena Gliwice, Gliwice

  1. DEEP PURPLE

Kiedy i gdzie ma odbyć się koncert? 13.10.2021, Atlas Arena, Łódź

  1. IMANY

Kiedy i gdzie ma odbyć się koncert? 13.10.2021, Poznań Congress Center, Poznań

  1. TOKIO HOTEL

Kiedy i gdzie ma odbyć się koncert? 11.12.2021, MCK, Katowice

To oczywiście tylko największe gwiazdy muzyki. Co ważne, wiele dat koncertów nie jest jeszcze ogłoszonych. Informacje o nich mogą pojawić się w mediach w drugiej połowie 2021 roku. Warto więc śledzić medialne doniesienia, aby być na bieżąco.

Koncerty 2021 – jest czego posłuchać!

Fani muzyki w Polsce nie mogą narzekać. W 2021 roku czeka na nich naprawdę wiele świetnych koncertów. Co ważne, przyjeżdżający do naszego kraju artyści reprezentują różne style muzyczne, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Wiele osób ciekawi, ile kosztuje bilet na koncert na Deep Purple czy Stinga. Ceny biletów wahają się od kilkudziesięciu złotych do nawet kilkuset za miejsca vipowskie. Na szczęście nie musisz dysponować gotówką. Sfinansuj bilet na koncert pożyczką online i ciesz się muzyką na żywo. Z takiego rozwiązania korzysta coraz więcej osób, które marzą o zobaczeniu swojego ulubionego artysty, ale akurat nie dysponują odpowiednią sumą pieniędzy.

Dodaj komentarz