„Piękna seksuolog zniechęcona do mężczyzn wyrusza w trasę z otoczonym złą sławą zespołem heavymetalowym. Myrna Evans, młoda seksuolog wykładająca na uniwersytecie, nie zamierza nigdy więcej poddać się uczuciu. Tego nauczyło ją nieudane, bolesne małżeństwo. A drętwi koledzy z uczelni ją nudzą. Jeśli w jej życiu mają być jeszcze jacyś mężczyźni, to tylko na jeden raz.


I zamierza przeżyć niejedno podczas trasy koncertowej, w jaką jedzie z kultowym zespołem rockowym. Chce zbadać, czemu fanki gotowe są być seksualnymi uległymi poddanymi swoich idoli.

I wszystko poszłoby jak z płatka, gdyby nie Brian, genialny gitarzysta Sinnersów…”

 


Przedstawiam wam pięciu niesamowitych rockmenów: Briana Sedricka, Treya, Erica i Jace’a, którym warto poświęcić swój czas…

„Za sceną” to powieść erotyczna, autorstwa Olivi Cunning. Rozpoczynająca cykl książek, które wprowadzą was do świata fantastycznych rockmenów, abyście mogli się przekonać jak wygląda świat za tytułową sceną.  W tej części będziemy mieć przyjemność głębszego poznania Mistrza Sinclaira.

Nasz główny bohater jest postacią, która kłóci się z naszym wyobrażeniem typowej gwiazdy rocka. Najczęściej wyobrażamy sobie rockmanów, najogólniej mówiąc, jako niegrzecznych chłopców, gdy tymczasem na swojej drodze spotykamy Briana. Miły, uroczy, zabawny, rozsądny sprawiedliwy, ułożony, romantyk pełną parą, o urodzie, której niejeden model mógłby pozazdrościć. Niestety rockman o tak wrażliwej duszy ma dość ciężki orzech do zgryzienia w świecie rocka. Pragnie odnaleźć coś stałego w swoim życiu. Miłość, która go nie wykorzysta dla własnych korzyści. Niestety ciągle mu się to nie udaje. Kiedy ostatnia dziewczyna go rzuciła, panowie postanowili wybrać się do hotelowego baru, aby zapić swoje smutki. Właśnie w ten dzień Mistrz Sinclair odnajduje swoje szczęście…

Cóż można powiedzieć o samej książce… jest dobra. Ba! Mogłabym nawet powiedzieć, że bardzo dobra. Niestety ludzie sięgają po nią z przeświadczeniem, że dostaną erotyk, do którego zamiast zakładki powinno dodawać się wibrator. Muszę was jednak rozczarować (albo może nie rozczaruje, a zachęcę?), ponieważ tak nie jest. Pierwsza część książki faktycznie jest przesiąknięta nieustannym seksem, jednak druga część opowiada nam w większości przeżycia chłopaków w trasie, ale również historie rosnącej miłości.

Autorka napisała tę powieść tak, aby nie dało się nudzić. Jest pełna zabawnych historii i dowcipnych dogryzań wśród panów, a autorka potrafiła nawet urozmaicić sceny erotyczne tak, aby nie okazało się, że jest to tylko jeden wciąż powtarzający się schemat.

Podsumowując.

Książkę Za sceną autorstwa Olivii Cunning gorąco wam polecam. Sama osobiście umieszczę ją na półce książek ulubionych i mam nadzieję niebawem znów do niej zajrzeć.

Pozdrawiam Aleksandra.

Źródło opisu książki oraz okładki.

za-scena

 

Dodaj komentarz