Rock For People – promocyjne ceny karnetów tylko do końca marca

 

rockKto jeszcze nie ma swojej przepustki na trzy rockowe dni w Czechach z The Prodigy, Volbeat, The Kooks, Skillet, Marmozets, In This Moment, Stick To Your Guns, Kontrust i innymi artystami? Nie zwlekajcie! Tylko do końca jutrzejszego dnia (31 marca) można załapać się na festiwalowe bilety w promocyjnej cenie! W kwietniu pojawi się nowa, droższa pula festiwalowych karnetów.

Legendarny festiwal Rock For People już po raz 24. przyciągnie do czeskiego Hradec Králové miłośników ciężkiego grania, elektronicznych brzmień oraz niepowtarzalnej, rock’n’rollowej atmosfery na trzydniowy koncertowy maraton! Od 4 do 6 lipca teren dawnego lotniska, zaledwie 50 km od granicy polsko-czeskiej, zamieni się w tętniący życiem i gitarowymi brzmieniami Festivalpark z profesjonalnymi scenami, licznymi strefami rozrywki, gastronomii i wielkim polem namiotowym.

Swój udział na Rock For People 2018 potwierdzili m.in. ponadczasowi The Prodigy – ojcowie chrzestni sceny rave, wzór dla wielu elektronicznych i rockowych zespołów ostatnich dwóch dekad! Kolejny headliner festiwalu to Volbeat słynący z łączenia heavy-metalowego grania z brzmieniami rockabilly i rock’n’rolla. Muzycznych doznań zapewni też kultowa amerykańska formacja In This Moment wykonująca metal alternatywny. W tym roku w Hradec Králové wystąpi także pochodzący z Brighton zespół The Kooks znakomicie wpisujący się w nurt britpopu. Po dwóch latach na scenę Rock For People powróci grupa Skillet! Swój udział w 24. edycji festiwalu potwierdzili także tacy artyści jak: Rodriguez, czyli „Sugar Man” we własnej osobie, math-rockowy zespół Marmozets, jeden z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich zespołów punkrockowych – grupa Beatsteaks, kalifornijski hardcore z elementami metalcore – Stick To Your Guns, amerykańska formacja chaotic hardcore – Stray From The Path,  kapela Pop Evil, kalifornijskie trio Sick Puppies, podbijający serca miłośników mocnych brzmień w całej Europie – zespół Kontrust, czy też jeden z najbardziej prowokacyjnych i wizjonerskich debiutów tego roku – Zeal & Ardor​! Ponadto w line-upie znalazły się takie zespoły jak: Ho99o9, Blossoms, Astroid Boys, The King Blues, Basement, Dinosaur Pile Up, Killason, Valeras czy ONI.  Lista wykonawców będzie się sukcesywnie wydłużać, tak by w lipcu zapełnić kilka festiwalowych scen od samego startu imprezy, aż po ostatnią koncertową noc.

Trzydniowe karnety, bilety campingowe i parkingowe dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie joyStore by Joytown.

Dołączcie do wydarzenia:  Polacy na Rock For People 2018!

Dodaj komentarz