Rusza Antyfest Antyradia 2018!

Rzuć garażowe granie i wystąp ze swoją kapelą obok The Prodigy, Volbeat, The Kooks, Skillet Music, Beatsteaks, Stick To Your Guns czy In This Moment na legendarnym czeskim festiwalu Rock For People!

AntyfestNajwiększa rockowa stacja w Polsce ogłasza 10. ANTYFEST ANTYRADIA! Jeśli masz zespół i marzysz o rockowej karierze zgłoś się do konkursu dla rockowych talentów. Zwycięzca otrzyma prestiżową statuetkę Złotej Kosy, nagra płytę w Izabelin Studio oraz wystąpi na Rock for People Festiwal 2018 w Czechach! Na Twoje zgłoszenie czekamy do 29 kwietnia 2018. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz na stronie: bit.ly/Antyfest-2018

Legendarny festiwal Rock For People już po raz 24. przyciągnie do czeskiego Hradec Králové miłośników ciężkiego grania, elektronicznych brzmień oraz niepowtarzalnej, rock’n’rollowej atmosfery na trzydniowy koncertowy maraton! Od 4 do 6 lipca teren dawnego lotniska, zaledwie 50 km od granicy polsko-czeskiej, zamieni się w tętniący życiem i gitarowymi brzmieniami Festivalpark z profesjonalnymi scenami, licznymi strefami rozrywki, gastronomii i wielkim polem namiotowym.

Trzydniowe karnety, bilety campingowe i parkingowe dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie joyStore by Joytown.

Dołączcie do wydarzenia:  Polacy na Rock For People 2018!

Dodaj komentarz