Przedpremierowe lato w Cinema City!

Lato w pełni ale Cinema City nie zwalnia tempa! Najnowsze premiery, długo wyczekiwane hity, wszystko to czeka na widzów kin sieci. Tym razem zapraszamy na przedpremierowe pokazy dwóch świetnych filmów. Już 14 i 15 lipca będzie można zobaczyć opartą na faktach historię owianego legenda jednego z najzdolniejszych projektantów mody naszych czasów Alexandra McQueena pod tytułem „McQueen”. 3 dni później zapraszamy za to na przedpremierowe pokazy przezabawnej komedii „Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie”. Oba filmy można zobaczyć na pokazach przedpremierowych szybciej niż inni!

Jako pierwszy w Cinema City 14 i 15 lipca pojawi się emocjonujący dokument „McQueen”. Ganiusz mody który popełnił samobójstwo, jaka była jego historia? Skąd brały się jego wyjątkowe i odważne pomysły? Niezwykła historia, wielka sława i tragiczna przedwczesna śmierć… Jego nowatorskie projekty nosiły największe gwiazdy showbiznesu naszych czasów, m.in.  Rihanna, Björk czy Lady Gaga. A. McQueen czterokrotnie zdobył także nagrodę Brytyjskiego Projektanta Mody Roku. Film „McQueen” to niezwykła i szokująca historia człowieka zagadki, którą naprawdę warto zobaczyć. Dokument przedpremierowo zostanie pokazany w wybranych kinach Cinema City.

Drugi przedpremierowy pokaz to „Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie”. Przezabawny film przygodowy, w którym młody fakir Aja przyjeżdża do Paryża. Miasto zakochanych jest miejscem, o którym przystojny indyjski chłopak marzy od dziecka i gdzie chce odnaleźć swojego ojca. Niespodziewanie bohater zostaje zamknięty w… szafie, która zostaje wysłana w podróż po Europie. Jakie przygody go spotkają? Kanadyjski reżyser Ken Scott zadbał o to by widzowie oglądając przygody głównego bohatera ani przez chwile się nie nudzili. Paryż, jak na miasto zakochanych przystało, sprawi, że również Aję dosięgnie strzała Amora. Ruszaj w fantastyczna pełna zabawnych gagów z zwrotów akcji przygodę z fakirem w Cinema City! Pokazy przedpremierowe odbędą się 18 lipca we wszystkich kinach sieci w 20 miastach Polski.

Cinema City organizuje także w okresie wakacyjnym wyjątkową loterię „TAK SIĘ SKŁADA, ŻE WYGRYWASZ” , w której KAŻDY kupujący bilet w sieci Cinema City wygrywa atrakcyjne nagrody. Na wszystkich biletach zakupionych od 1 lipca znaleźć można unikalny kod, który należy zarejestrować na stronie www.kazdybiletwygrywa.pl i…. zaraz po tym przekonać się co wygraliśmy! W loterii czekają wspaniałe nagrody; samochód Jeep Renegade, bony paliwowe, rowery, wycieczki, karty UNLIMITED do kin Cinema City, przekąski kinowe, bilety  i wiele innych!

Loteria trwa od 01.07.2018r. do 31.08.2018r. lub do wyczerpania puli nagród natychmiastowych 1 000 146 szt. Zasady i regulamin na www.KazdyBiletWygrywa.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Test AntySPAMowy *