Światowa premiera teledysku Paula Pedana z udziałem Kena Stotta na Transatlantyk Festival

unnamedPodczas Transatlantyk Festival w Łodzi (13 – 20 lipca) będzie miała miejsce światowa premiera klipu do piosenki “Come In” autorstwa Paula Pedany. W teledysku gościnnie występuje aktor Ken Stott. Obaj będą gośćmi tegorocznej edycji festiwalu.

„Come In” to teledysk skupiony wokół słabości człowieka do władzy i pieniędzy. W pokoju z jednym tylko małym oknem zobaczymy szczęśliwego rolnika, który rezygnuje ze swojego zbawienia na rzecz realizowania marzenia o dużych pieniądzach. Największą chorobę dzisiejszych czasów interpretuje aktor nagradzany wieloma nagrodami – Ken Stott.

Światowa premiera klipu “Come In” odbędzie się we wtorek, 17 lipca przed pokazem filmu „Reedukacja Cameron Post” w reż. Desiree Akhavan. Po premierze artyści spotkają się z widzami.

Paul Pedana jest włoskim muzykiem, multiinstrumentalistą, autorem słów piosenek a także producentem muzycznym. Już w młodości, Paul rozpoczął swoją karierę muzyczną w zespole – “Anthropos”, który odniósł znaczący sukces i występował na wielu światowych festiwalach. W 2015 roku Pedana zdecydował się jednak na solową karierę. Pod koniec ubiegłego roku wydał album “Ex-Human”, który został uznany przez szereg magazynów muzycznych, najlepszym niezależnym albumem we Włoszech i nie tylko. Paul jest również scenarzystą wszystkich swoich klipów. Na festiwalu Transatlantyk prezentowana będzie jego ostatnia produkcja – teledysk do piosenki “Come in” z płyty “Ex-Human”.

Ken Stott to szkocki aktor, który znany jest między innymi z ról w filmach: “Śmietanka towarzyska” (reż. Woody Allen), trylogii “Hobbit” Petera Jacksona czy kultowego już serialu “Fortitude”.

Transatlantyk Festival potrwa od 13 do 20 lipca w Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Test AntySPAMowy *