RICH ROBINSON POWRACA Z NOWYM ZESPOŁEM!

The Magpie Salute, zespół stworzony przez założyciela The Black Crowes, Richa Robinsona, zapowiada swoją debiutancką płytę „High Water I”. Data premiery albumu przewidziana jest na 10 sierpnia.

Grupa udostępniła już dwa utwory z nadchodzącego wydawnictwa:

„Send Me An Omen”

„For The Wind”:

 

O drugim z utworów Rich Robinson mówi tak: „To piosenka, która musiała zatoczyć swojego rodzaju koło, aby w końcu pojawić się na płycie. Napisałem ją lata temu, ale potrzebowałem odpowiedniego zespołu, aby stworzyć ją od nowa, w zgodzie z własnym sobą. W repertuarze The Magpie Salute jest jej najlepiej.”.

The Magpie Salute to z jednej strony nowa nazwa, z drugiej jednak Rich Robinson postrzega zespół jako naturalną kontynuację twórczości The Black Crowes. Fani rock n’rolla i psychodelicznego bluesa nie będą zawiedzeni muzyczną propozycją The Magpie Salute. Robinson dodaje: „Mam nadzieję, że słuchacze będą mogli utożsamiać się z utworami na tym krążku i odszukają w nich odzwierciedlenie swojego życia. Muzyka jest po to, aby dawać radość i nową perspektywę, której wcześniej nie widzieliśmy. Doceniam to bardziej niż kiedykolwiek. To prawdziwy dar.”.

Tracklista płyty „High Water I” przedstawia się następująco:

RICH ROBINSON

1         Mary The Gypsy
2         High Water
3         Send Me An Omen
4         For The Wind
5         Sister Moon
6         Color Blind
7         Take It All
8         Walk On Water
9         Hand In Hand
10       You Found Me
11       Can You See
12       Open Up

 

Rich Robinson, Marc Ford, Sven Pipien, John Hogg, Matt Slocum i Joe Magistro, czyli Magpie Salute zadebiutują albumem „High Water I” już 10 sierpnia. Wydawnictwo ukaże się w Polsce dzięki Mystic Production.

Dodaj komentarz