Keanu Reeves powraca jako były zawodowy zabójca,
który nie chce, ale musi…

Premiera „John Wick 2” w Cinema City w wersji 2D i 4DX

JW2_PlakatJuż od 10 lutego Cinema City zaprasza fanów kina akcji na premierę „Johna Wicka 2”, kontynuacji kultowego hitu z 2014 roku z Keanu Reevesem w roli głównej. Film będzie dostępny w wersji 2D we wszystkich kinach Cinema City, a fani mocnych wrażeń będą mogli go obejrzeć w formacie 4DX® i dzięki nowoczesnej technologii oddziałującej na wszystkie zmysły przenieść się w sam środek zabójczej akcji!

„John Wick” był jednym z hitów 2014 roku, który w błyskawicznym czasie zyskał status kultowego: hiperkinetyczne sceny pojedynków z udziałem broni palnej oraz sztuk walki sprawiły, że film stał się sukcesem na skalę światową. W drugiej części fani kina akcji i Keanu Reevesa zobaczą jeszcze więcej akcji, jeszcze więcej dramatu i wewnętrznych rozterek tytułowego bohatera.

Tym razem legendarny super zabójca, John Wick, znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany z nim ślubami krwi John nie może odmówić. A to oznacza, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

W filmie występują: Keanu Reeves, Laurence Fishbourne, za reżyserię odpowiada Chad Stahelski.

Film „John Wick 2” można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D, a fani naprawdę mocnych wrażeń mogą wybrać seans w wersji 4DX – rewolucyjnej technologii, która oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów, a widzowie fizycznie czują m.in. wiatr, krople wody, różnorodne zapachy czy wibracje. Widzą mgłę, błyski piorunów, stroboskopy, które odpowiadają temu, co w danym momencie dzieje się na ekranie. Dodatkowo ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, przenoszą widza w środek akcji, dzięki czemu może poczuć się jak John Wick. Sale ŠKODA 4DX mieszczą się w kinach: Cinema City Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.

Dodaj komentarz