Dzień Niepodległości: Odrodzenie w IMAX

dzien_niepodleglosci2_plakat_webNa co można wydać 200 mln dolarów? Na przykład na opowieść sci-fi o ratowaniu świata! Do nakręcenia kontynuacji hitu z 1996 roku – Dzień Niepodległości – przymierzano się wielokrotnie od 2004 roku. I może dobrze, bo przez dekadę technologia dostarczyła producentom dużo więcej możliwości oczarowania widza. Dzięki temu film oglądany na ekranach IMAX to eksplozja efektów… dosłownie eksplozja! Wybuchy, pożary… W ten Dzień Niepodległości na pewno nie zabraknie fajerwerków. Światowa premiera oraz premiera w polskich kinach i na gigantycznych ekranach kin IMAX odbędzie się 24 czerwca.

Ekrany IMAX dzięki swej głębi obrazu, jak zawsze dostarczą niepowtarzalnych wrażeń i gwarantują widzom dużo większą przyjemność z oglądania filmu. Zwykły wybuch przeradza się w spektakularne BOOM! wzmocnione efektami 3D oraz „akustyczną przezroczystością” ekranu, pokrytego powierzchnią z tysiącami maleńkich dziurek, aby dźwięk mógł przez niego swobodnie przepływać.

Dzień Niepodległości: Odrodzenie to kontynuacja jednego z największych przebojów światowego kina ostatnich lat. Widowiskowa opowieść o inwazji przedstawicieli obcej cywilizacji na naszą planetę. Po najeździe przedstawicieli obcej cywilizacji na Ziemię ludzie wykorzystali pozostawione przez nich zdobycze techniki do budowy supernowoczesnego i skutecznego systemu obronnego dla całej naszej planety. Nic jednak nie mogło przygotować nas na ponowny atak obcych, którzy powracają, by ze zdwojoną siłą przypuścić atak na Ziemię.

Za kamerą ponownie stanął Roland Emmerich, a w obsadzie znalazła się cała plejada gwiazd: Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Bill Pullman, Judd Hirsch, Vivica A. Fox, Brent Spiner, Charlotte Gainsbourg, Jessie Usher i Sela Ward.

Dzień Niepodległości: Odrodzenie od 24 czerwca w kinach IMAX (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa), salach ŠKODA 4DX™ (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin) oraz we wszystkich kinach Cinema City.

Dodaj komentarz