PREMIERA HORRORU TOPIELISKO. KLĄTWA LA LLORONY W CINEMA CITY

Zasłużony, okrutny los, życie między Niebem a Piekłem – historia przerażającej zjawy niosącej śmierć i cierpienie – to zobaczą fani grozy podczas premiery „Topielisko. Klątwa La Llorony” już 10 maja w Cinema City! Horror z uniwersum „Obecności” będzie wyświetlany w najnowocześniejszej technologii IMAX® i 4DX®  oraz w najnowszym formacie ScreenX®!

Topielisko. Klątwa La Llorony, to tajemnicza opowieść o płaczącej kobiecie, uwięzionej między Niebem a Piekłem za własne, okrutne czyny. Za życia w szale zazdrości i goryczy zamordowała swoje dzieci, topiąc je w rzecznych odmętach. Mrożący krew w żyłach lament La Llorony niesie za sobą śmierć, gdyż jej cierpienie nie ma końca – kto usłyszy jej wołanie w mroku nocy staje się zagubiony. Czając się w ciemności La Llorona poluje na bezbronne dzieci, pragnąc zastąpić nimi własne.

Pracownica opieki społecznej razem ze swoimi małymi dziećmi musi zmierzyć się z mrocznym, nadprzyrodzonym światem, ignorując ostrzeżenia matki przed upiorną La Lloroną. Jedyną nadzieją na ratunek przed śmiercionośnym gniewem zjawy są mistyczne obrzędy odprawiane przez pozbawionego złudzeń księdza.

Topielisko. Klątwa La Llorony to amerykański horror reżyserii Michaela Chavesa, a także producentów uniwersum „Obecności”.  Pełna mroku, budząca strach opowieść o kobiecie widmo będzie dostępna już 10 maja podczas premiery we wszystkich kinach Cinema City! Dusza, która już nigdy nie zazna spokoju, królowa ciemności, bólu i cierpienia – nie ma ucieczki od klątwy La Llorony.

Film „Topielisko. Klątwa La Llorony” dostępny będzie w trzech formatach:  IMAX®, 4DX® oraz najnowszym formacie ScreenX®. Sale IMAX® gwarantują najlepszą dostępną na polskim rynku jakość filmu – krystalicznie czysty obraz o zwiększonej jasności i kontraście z pewnością oczaruje każdego kinomana. Z kolei ScreenX® pozwala widzom wyjść poza ramy filmowego ekranu, wyświetlając obraz na ścianach kin, tworząc wciągający, panoramiczny, 270-stopniowy format. Amatorów silnych wrażeń oraz tych, którzy chcą wręcz namacalnie poczuć obecność przeraźliwej La Llorony, zapraszamy na seans w technologii 4DX®, która oddziałuje na dosłownie wszystkie zmysły. Podmuchy delikatnego wiatru, opadająca mgłę – przenieś się w sam środek śmiercionośnego topieliska!

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D, natomiast w 3D w wersji IMAX® w kinach Cinema City: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław) i w salach 4DX® również w 3D w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław) oraz  Mokotów (Warszawa) w formacie ScreenX®.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj komentarz