DSC_3438aW ciągu jednej, krótkiej chwili całe dotychczasowe życie Pippy Bay Cox legło w gruzach. Załamana i rozgoryczona po zdradzie ukochanego postanawia wyruszyć wraz z Ruby Miller i jej przyjaciółmi na szaloną wycieczkę po winnicach. Nastawiona jedynie na dobrą zabawę i odreagowanie przykrych wydarzeń, nie podejrzewa nawet, że mężczyzna, którego pozna w samolocie do Stanów całkowicie odmieni jej życie.

Dwa lata temu zauroczona „Zaplątanymi” – Emmy Chase sięgnęłam po „Pięknego drania”. Nie wiem już, gdzie usłyszałam, że ta książka będzie równie zabawna i wciągająca, ale pamiętam, iż nie zastanawiałam się ani chwili, aby po nią sięgnąć. Tak właśnie zaczęła się moja przygoda z serią Beautiful Bastard”. Teraz po upływie tych lat (i pięciu przeczytanych książkach), z ręką na sercu mogę wam powiedzieć, że nie żałuję sięgnięcia po nią. Zwłaszcza że drugiej tak wciągającej serii (z tego gatunku) nie czytałam. Nie mam pojęcia jak Christina Hobbs i Lauren Billings to zrobiły, ale tak właśnie jest.
„Piękny” został napisany w naprawdę dobrym i przezabawnym stylu. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio tak się uśmiałam czytając jakąś książkę. Podobnie jak w poprzednich tomach w „Pięknym” również nie zabrakło scen erotycznych, przyśpieszających bicie serca. Autorki napisały je z doskonałym wyczuciem i smakiem, a zarazem zachowały całkowitą naturalność.
Muszę przyznać, iż zwariowana historia Pippy i Jensena okazała się wprost idealnym zwieńczeniem całej serii.

Warto wspomnieć także, że Hobbs i Billings żegnając się z całą serią postanowiły na końcu książki po raz ostatni wrócić do bohaterów poprzednich tomów, poświęcając im jeszcze po jednym rozdziale. Według mnie było to doskonałym pożegnaniem zarówno z bohaterami, jak i całą serią.

Na koniec mogę już powiedzieć tylko tyle, że gorąco polecam wszystkim  „Pięknego” oraz całą serię Beautiful Bastard” autorstwa Christine Lauren, ponieważ będzie to lektura, która rozbawi was do łez i na pewno nie rozczaruje. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miała przyjemność przeczytać jakąś książkę autorstwa tych dwóch wspaniałych autorek.

Za możliwość udostępnienia egzemplarza do recenzji ogromnie dziękuje Zazyjkultury i Wydawnictwu Zysk i S-ka.

Aleksandra

 Wcześniejsze recenzje z serii:
http://zazyjkultury.pl/piekny-dran-christina-lauren/
http://zazyjkultury.pl/piekny-dran-christina-lauren-2/

piekny-lauren-christina

Dodaj komentarz