Miło poinformować, że zazyjkultury.pl objęło patronem medialnym imprezę Rock in Coco.

Rock in Coco, czyli rockowy wieczór z czterema czadowymi kapelami.


Zagrają dla Was
Atom Heart:
Świeża fuzja Hard Rocka i Bluesa, zespół istnieje od marca tego roku, zdążył już nagrać demo i promować je wieloma koncertami w kilku polskich miastach. Zbierają pozytywne recenzje (1 i 2) oraz grono coraz wierniejszych fanów.  Z niecierpliwością czekamy na nadchodzące koncerty,  to na nich Atom Heart zaprezentuje między innymi materiał, który nagra w grudniu tego roku w postaci EPki.
www.facebook.com/atomheartofficial

The Blackbird:
Blackbird – (ang. kos) to ptak z rodziny drozdowatych, który charakteryzuje się wydobywaniem z siebie bardzo zróżnicowanych melodii. Tak samo ich twórczość bywa bardzo zróżnicowana. Na pytanie „co gracie?” żaden z członków nie potrafi odpowiedzieć jednoznacznie, dlatego swój styl nazwali „heavy rockiem”. Skład powstał na początku 2015 roku, choć tworzyć zaczął się kilka lat wcześniej. Blackbird na swoich koncertach zalewa publiczność falą mocnych i jednocześnie melodyjnych dźwięków.
www.facebook.com/blckbrd.band

Open Space:
Zespół powstał w 2014 roku jako projekt inspirowany muzyką lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych – punk rockiem, hard rockiem, reggae ale w zupełnie nowej odsłonie, z tekstami wykarmionymi absurdami i idiotyzmami z życia wielkich korporacji. Stąd samozwańcza nazwa gatunku – office punk rock&roll. Muzyka dla wszystkich tych, którym uszy nie pękają od rozkręconych gitar i twardych bitów.
www.facebook.com/korpopunk

Crimson Rockets:
Zespół, który zagłębiając się w kosmos rockowej muzyki połączył oldschoolowe gitarowe riffy i nietypowe klawiszowe brzmienia. Linia basu i mocne uderzenia w gary są energetycznym paliwem dla karmazynowych silników rakiet, które odpala mocny kobiecy wokal z rockowym zadziorem. 23.10.2015 wydali swoją debiutancką płytę EP, której można posłuchać na Spotify i zakupić na nuplays.pl.

Do tej pory zagrali na jednej scenie z takimi kapelami jak: Riverside, Coma, Happysad, Power of Trinity, Chemia, Muchy, The Sixpounder, OCN i in.
www.facebook.com/CrimsonRockets

 Zapraszamy!!

Dodaj komentarz