„Restart” to drugi singiel z nowej płyty GrubSona pt. „Gatunek L”, którego premiera zaplanowana jest na jesień br roku.

Album ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora i Supa’high Music.

„Restart” to udana próba opowiedzenia o tym, co jest w życiu najważniejsze. O drobnych chwilach wypoczynku, który spędzamy z najważniejszymi osobami w naszym życiu. Jednocześnie jest to najbardziej osobisty teledysk w całej dotychczasowej karierze GrubSona.

– Długo się nad tym zastanawialiśmy – mówi GrubSon. – Moje dzieci w pewnym sensie grają główną rolę w tym klipie, a do tej pory staraliśmy się strzec naszej prywatności, oczywiście na tyle, na ile było to możliwe. Jest jednak w mojej nowej płycie coś takiego, co mnie samego zmusza do przełamywania pewnych barier. Dla mnie „Restart” to wypoczynek i chwile z moimi bliskimi, i wiem, że gdyby ten klip wyglądał inaczej nie byłoby w nim prawdy. Każdy z numerów na albumie „Gatunek L” to bardzo silne emocje, a ja jestem na takim etapie mojego życia zawodowego i rodzinnego, że chcę trwać chwilą i cieszyć się nią.

– Poza tym ten klip to również świetna pamiątka i będę do niego wracał już do końca życia – dodaje z uśmiechem. – Jeżeli dalej się zastanawiacie dlaczego… wystarczy go obejrzeć.

Pozycja obowiązkowa dla fanów pozytywnych brzmień!

Poniżej poprzedni syngiel promujący „Gatunek L”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Test AntySPAMowy *