STRACHY NA LACHY prezentują nowy singiel i teledysk

Strachy na Lachy prezentują nowy singiel i teledysk, promujący nowy album „Przechodzień o wschodzie”, który ukaże się 29 września 2017 roku.

Artyści z zespołu Strachy na Lachy zaskakują nowym utworem i klipem „Co się z nami stało”! Teledysk, wyreżyserowany przez Sławka Pietrzaka i zrealizowany pod kierownictwem Michała Jaskulskiego, już od pierwszych sekund intryguje i wzbudza zaciekawienie. Duże emocje, mocne przesłanie, sceny dotykające niezwykle ważnych wspłócześnie zagadnień – tak w kilku słowach można scharakteryzować klip. Do teledysku zaproszonych zostało 12 aktorów, którzy wcielili się w wyraziste role, a towarzyszy im sam Grabaż.

Płyta „Przechodzień o wschodzie” jest pierwszą od 4 lat premierą Strachów. Na płycie znajdzie się dużo rytmicznych melodii, sporo tanecznych rytmów i akustycznych brzmień. Towarzyszyć im będą teksty Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego. Nie zabraknie też utworów ostrzejszych, rockowych – taki właśnie jest singiel „Co się z nami stało”.

Pierwszy singiel, promujący album „Przechodzień o wschodzie” – „Twoje motylki” spotkał się z ciepłym przyjęciem zarówno przez fanów, jak i przez stacje radiowe.

Dodaj komentarz