MDS: Miłosne Rewolucje – La Noir, Ailes

Siódmego czerwca swoją premierę będzie miała antologia tematyczna MDS: Miłosne rewolucje, autorstwa grup La Noir i Ailes. Jest to zbiór dwudziestu dwóch prac wydany przez wydawnictwo e-bookowo.

logo2_wersja7MDS: Miłosne rewolucje, to reedycja wydanej w dwa tysiące piętnastym roku antologii grupy La Noir. Zbiór został gruntownie odświeżony i zawiera w większości nowe teksty. Antologia jest już trzecią publikacją, będącą efektem projektu wcielonego w życie w dwa tysiące dwunastym roku. To właśnie wtedy z inicjatywy dwóch autorek powstała grupa zrzeszająca ludzi kochających literaturę oraz pragnących publikować swoje teksty. Kolejne pozycje umożliwiają to coraz szerszemu gronu debiutantów. Zbiór zawiera zarówno prace debiutantów, jak i pisarzy, którzy mają już na swoim koncie solowe wydania. Znajdują się tam między innymi prace Ewy Pirce, autorki „Córki Pedofila”, Magdaleny Rewers, autorki cyklu „W mroku miasta”. Grażyny Białas, autorki powieści „Vardøger”. Teksty są zróżnicowane pod względem gatunkowym, więc każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowym i ogromnym atutem każdej z wydawanych antologii, jest niewątpliwie fakt, że całkowity zysk obie grupy przeznaczają za każdym razem na jakiś cel charytatywny. W przypadku MDS: Miłosne rewolucje jest to Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych.

Wracając do antologii — dość mocno intryguje sam tytuł, gdyż tak naprawdę nie wiadomo co oznacza skrót MDS. Drugi człon, Miłosne rewolucje, jest w sumie pewną podpowiedzią, jednak nawet w połączeniu z kompozycją okładki, która również może nie wydawać się oczywista, nadal do końca nie wiadomo, czego możemy się spodziewać. Ale mamy przecież jeszcze opis. Ten brzmi bardzo intrygująco, może nawet odrobinę zaskakująco, lecz prawdę powiedziawszy… cóż… i z jego pomocą wiemy tylko tyle: będzie różnorodnie. Romantycznie i erotycznie. Chociaż nie tylko. Aby ostatecznie dowiedzieć się, o co naprawdę chodzi i co oznacza skrót MDS, musimy przeczytać zawarte w zbiorze prace. A jest w czym wybierać — zbiór zawiera niemal każdy gatunek literacki.

Opis:

Co może łączyć hakerkę, parę szpiegów, zombie, seryjnego mordercę, czarownicę i boksera? By poznać odpowiedź na to pytanie, wyrusz z nami w podróż po meandrach romansu i erotyki w opowiadaniach zawartych w niniejszej antologii. MDS: Miłosne Rewolucje to reedycja wydanego już wcześniej zbioru. Znajdziecie w nim odświeżoną wersję dawnych prac, jak również zupełnie nowe, wyjątkowe historie. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich tekstów niech będzie skrót MDS, którego rozwinięcie pozostanie tymczasowo naszą słodką tajemnicą. Jesteście ciekawi, czym jest ów sekret? Cóż, przekonajcie się sami, smakując przy okazji mieszanki słodyczy pierwszych uniesień, pikanterii zakazanych uczuć, goryczy utraconej miłości.

Hakerka, szpiedzy, zombie, seryjny morderca, czarownica, bokser. I każdy z tych tematów w osobnej pracy, a wspólny mianownik MDS. Czyż nie brzmi intrygująco?

Powieść objęło swym patronatem wielu poczytnych pisarzy, którzy zdecydowali się wesprzeć inicjatywę pomocy zwierzakom. Wśród nich znaleźli się Magdalena Knedler, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Alek Rogoziński, Magdalena Wala, Adrian Bednarek, Krystyna Mirek, Agnieszka Krawczyk, Magdalena Majcher, Agnieszka Lis, Anita Scharmach, Natalia Nowak-Lewandowska, Nina Reichter, Małgorzata Garkowska, Marta Matyszczak, Natasza Socha, Marta Obuch, Joanna Opiat-Bojarska, Olga Rudnicka, Aleksandra Mantorska.

Co tak naprawdę oznacza tajemniczo brzmiący skrót MDS?

Ja już to wiem…

 

MDS-przódTytuł: MDS: Miłosne Rewolucje
Autor: La Noir, Ailes
Wydawnictwo: e-bookowo
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 770
Gatunek: beletrystyka

Spis:

M. L. „Dla E.” – La Noir
Agata Głowacz „Karmelowy Chłopiec” – Ailes
Lilianna Garden „Poryw Namiętności” – Ailes, NieGrzeczna
Er & Luca „Niewypowiedziane” – La Noir, NieGrzeczna
Ludmiła Skrzydlewska „Miłosna Gorączka” – Ailes
Noemi Vain „Na Twój Obraz” – La Noir, NieGrzeczna
D. B. Foryś „Lacrimosa” – Ailes
Monika Pawliczak „W Obiektywie” – Gościnnie
Ada Katarzyna Szewczyk „Serce Miasta” – Ailes
Meg Adams „Symfonia Znaków” – Ailes, NieGrzeczna
Agnieszka Koc „Piętno Szaleńca” – La Noir, NieGrzeczna
Grażyna Białas „Masaż Serca” – La Noir
Ewa Pirce „Wszystko, Czego Chcę” – Gościnnie
Renata Kamińska „Inwersja” – La Noir, NieGrzeczna
Margo Shaw „Igrając Z Ogniem” – La Noir, NieGrzeczna
Alicja Krawiec „Mniszka. Historia Kariny” – Gościnnie
Kamila Zielińska „Shadow – początek zemsty” – Ailes
Lilianna Garden „Niebezpieczny Romans” – Ailes, NieGrzeczna
Magdalena Rewers „Miranda” – Gościnnie
Anna Tuziak „Opal” – La Noir, NieGrzeczna
Monika Bochenko „Trzydzieści Cztery Kroki” – La Noir
Anonim „Wszystko…” – La Noi

NieGrzeczna Le Mante

Dodaj komentarz