Trójwymiarowa głębia lustra…

Alicja po drugiej stronie lustra od 26 maja w kinie IMAX

Są lustra zwyczajne, powiększające, krzywe zwierciadła… I jedyne takie, które ożywa, prowadząc do zupełnie odmiennego świata – gdzie Czas jest nie tylko bezlitosny, ale także ekscentryczny, przyjaźń nie zna granic, a posiadanie kapelusza czyni szaleńcem. Nowa Alicja po drugiej stronie lustra zabierze nas znów w podróż do świata surrealistycznej logiki snu. Głębia tego zwierciadła staje się bajecznie kolorowa i prawdziwie trójwymiarowa w formacie 3D – na gigantycznych, „akustycznie przezroczystych” ekranach w kinach IMAX.

posterbox-alicja-w-krainie-czarów-1080x1920Disnejowska Alicja po drugiej stronie lustra to kontynuacja kultowej już Alicji w Krainie Czarów (2010). Tytułowa Alice Kingsleigh powraca do Krainy Czarów, gdzie czekają na nią starzy znajomi: Biały Królik, Kot z Cheshire i Kapelusznik. Okazuje się jednak, że ten ostatni wpadł w poważne tarapaty i nie jest już sobą. By ratować przyjaciela, Alicja wyrusza w przeszłość, podejmując nierówną walkę z ekscentrycznym Czasem.

Nowa Alicja oczaruje dzieci i dorosłych. Najmłodsi znajdą w niej baśniowe stworzenia, dobrą i złą królową oraz przyjaźń, która nie zna granic. Dorośli – wysmakowane aluzje, pokazujące rzeczywistość w krzywym zwierciadle. A wszyscy – ferię kolorów i niesamowitą przygodę. Film można obejrzeć z przymrużeniem oka lub w okularach 3D w kinach IMAX, gdzie świat iluzji staje się prawdziwy do granic złudzenia. Ogromny ekran, w połączeniu z 23-stopniowym kątem nachylenia amfiteatralnej widowni, zapewnia doskonałą widoczność. Nawet jeśli 2 metrowy DOROSŁY siedzi tuż przed Tobą, zobaczysz cały obraz ponad jego głową!

W Alicji po drugiej stronie lustra ponownie zobaczymy i usłyszymy plejadę gwiazd. Wśród nich Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway i piękna Mia Wasikowska (Alicja). Do tego Sacha Baron Cohen i – w swojej ostatniej roli – Alan Rickman, który użyczył głosu Gąsienicy Absolemowi.

Alicja po drugiej stronie lustra już od 26 maja w kinach IMAX Kraków, sali ŠKODA 4DX w Cinema City Bonarka a także we wszystkich kinach Cinema City.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Test AntySPAMowy *