Fismoll dołącza do Albo Inaczej i zaprasza na koncert projektu!

Fismoll – artysta znany przede wszystkim z wyjątkowo nastrojowych anglojęzycznych ballad, postanowił zmierzyć się z zupełnie nową dla siebie materią: tekstami polskiego hip hopu.
W ramach projektu Albo Inaczej, w którym wokaliści do nowych aranżacji muzycznych śpiewają teksty oryginalnie wykonywane przez najlepszych rodzimych raperów, stworzył zupełnie nową jakość, wykonując pierwszy raz w swojej twórczości cover śpiewany po polsku!

Po sukcesie pierwszej płyty, projekt Albo Inaczej szykuje nową odsłonę, angażując tym razem za mikrofonami młodych wokalistów. Pierwszym utworem, który ujrzał światło dzienne były “Złe nawyki” zespołu 2cztery7 w brawurowym wykonaniu Moniki Borzym

Premierowy utwór projektu w wykonaniu Fismolla będzie usłyszeć można już wkrótce. Domysłom słuchaczy zostawiamy to, jakiego rapera i jaki kawałek wziął na warsztat wraz z autorem muzyki Mariuszem Obijalskim. Zapewniamy jednak, że efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, a sam artysta przyznaje, że coraz śmielej czuje się w pracy z piosenkami po polsku i zapowiada, że na tym nie poprzestanie.

Premierowo Fismolla wraz zaangażowanymi w projekt Albo Inaczej od początku artystami – Krystyną Prońko, Andrzejem Dąbrowskim oraz zespołem Flexxip, będzie można usłyszeć już 24.06.2017 w Pokoju na lato czyli letnim pawilonie Muzeum Powstania Warszawskiego (ul. Towarowa 25).

Zapraszamy!

Dodaj komentarz