Brulion Zabaw Dla Kazdego Recenzja Zazyjkultury WilgaKilka słów od wydawnictwa:

„To zeszyt kultowych gier na papier i długopis. Wyrwij kartkę z gotowym szablonem i graj: w statki, państwa miasta, kropki, kółko i krzyżyk, szewca, boisko czy wisielca. Złóż z kartki samolot albo piekło niebo. Przekonaj się, jak niewiele potrzeba, żeby dobrze się bawić!”

 

Brulion zabaw dla każdego to magiczny zeszycik (uff! Na szczęście!) niczym nieprzypominający aktualnie popularnych książek w stylu „zniszcz tą książkę”. Jest to zbiór kilku, prostych gier takich jak: statki, kropki, kółko i krzyżyk, szewc, kartofle, szubienica, smok czy boisko, które od lat umilają nam czas.  Oprócz tego, znajdziecie tam również rysunkową instrukcję, jak złożyć z kartki papieru piekło niebo czy samolot.

Zeszycik ten został zaprojektowany w sposób, który niezwykle mnie urzekł, ponieważ nie tylko gry czy origami przenosi nas do przeszłości, ale również wspaniała okładka stylizująca się na dawnych zeszytach. Autorzy pomyśleli również o osobach nieznających żadnej, kilku albo jednej z tych gier i postanowili na przodzie i tyle książki dodać do każdej z nich osobną instrukcję napisaną w prosty sposób. Warto również pochwalić autorów za rozwiązanie umożliwiające bezbolesne wyrwanie kartki z grą, gdyż jest to niezwykle przydatne w przypadku gry dla kilku osób, a także zaoszczędza nam masę czasu na przerysowywaniu tabelek. Tak naprawdę jedynym minusem tej publikacji jest brak gier dla jednej osoby. Czasem trudno znaleźć kogoś chętnego by z nami zagrał. Jest to jednak niewielki minusik, spokojnie możemy o nim zapomnieć.

Brulion zabaw dla każdego moim zdaniem jest publikacją, która nie posiada jako tako przedziału wiekowego, ponieważ nieważne czy masz osiem lat, czy sześćdziesiąt osiem, zawsze znajdziesz tam coś dla siebie. Przyznam szczerze, że czas spędzony z tym brulionem był dla mnie wspaniałym powrotem do przeszłości, do czasu spędzonego z przyjaciółmi na grze i zabawie podczas przerw w szkole. Ucieszyłam się niezmiernie, że mogłam ponownie zagrać w te gry.

Gorąco zachęcam was do zakupienia Brulionu zabaw dla każdego, bo naprawdę warto. Spędzicie z nim niezliczone godziny na świetnej zabawie.

Aleksandra

Ogromnie dziękuje http://zazyjkultury.pl za udostępnienie do recenzji tego jakże wspaniałego brulionu. 😀

Brulion-zabaw-dla-kazdego-recenzja

 

Dodaj komentarz