Branża zabójców nie zna wcześniejszych emerytur

Mechanik: konfrontacja od 26 sierpnia w salach ŠKODA 4DX

Spec od brudnej roboty, który „całe życie pomaga ludziom umrzeć” i seksowna blondynka w śmiertelnym niebezpieczeństwie…
Jeden z największych twardzieli kina akcji, Jason Statham powraca w filmie
Mechanik: konfrontacja. Okoliczności są nie do pozazdroszczenia, ale licząc na łaskawe spojrzenie zjawiskowej Jessici Alby, niejeden śmiałek przyjąłby mrożące krew w żyłach zlecenie. Choć rola tytułowa jest już obsadzona, znamy sposób, by tak się stało. Cinema City zaprasza na seans w salach ŠKODA 4DX™ od 26 sierpnia.

Arthur Bishop (Jason Statham) uważany jest za najskuteczniejszego zawodowego eliminatora na świecie. Jego ofiary znikają bez śladu, a okoliczności zawsze wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Po latach krwawej „kariery” Bishop postanawia zerwać z przeszłością, by zacząć nowe życie u boku ukochanej (Jessica Alba), ale jego największy wróg znów daje znać o sobie. Uprowadza kobietę, która przeżyje, jeśli w zaledwie 36 godzin Bishop zrealizuje trzy niemal niewykonalne zlecenia w różnych częściach świata. Bishop ma jednak swój plan… Na ekranie zobaczymy także laureata Oscara za rolę w Ściganych – Tommy Lee Jonesa i Michelle Yeoh (Przyczajony tygrys, ukryty smok; Jutro nie umiera nigdy; Wyznania gejszy).

Bezkompromisowe kino akcji możecie obejrzeć, rozsiadając się wygodnie w fotelu, albo przeżyć naprawdę – czując drgania śmigłowca w drodze krwawego celu, powiew wiatru, gdy zawiśniecie na linie u szczytu drapacza chmur i krople na karku, gdy traficie pod wodę w stroju nurka… To wszystko czeka Was w salach ŠKODA 4DX™, w kinach Cinema City, za sprawą ruchomych foteli i efektów środowiskowych, jak: wiatr, para wodna, zapachy, światła imitujące eksplozje, których nie zabraknie w nowym Mechaniku.

To jednak nie koniec kinowych emocji! Jeszcze do końca wakacji jest szansa na zdobycie nagrody głównej – ŠKODA Fabia – w loterii finałowej „Co Kryje Twój Bilet?”. W losowaniu udział wezmą bilety na seanse filmowe w Cinema City, odbywające się od 1 lipca do 31 sierpnia. Wystarczy kod loterii umieszczony na bilecie wprowadzić w specjalnej aplikacji dostępnej na stronie www.CoKryjeBilet.pl, na Facebooku, w wersji mobilnej lub na tabletach w specjalnych strefach w każdym kinie Cinema City.

Mechanik: Konfrontacja od 26 sierpnia w wybranych kinach Cinema City, w tym w salach ŠKODA 4DX™ (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin).

https://www.youtube.com/watch?v=zDqpypBOeKM

Dodaj komentarz