„Avengers: Wojna bez granic”. Kolejne międzygalaktyczne starcie!
Ruszyła przedsprzedaż biletów do IMAX®

Po raz pierwszy w historii kina film został nakręcony wyłącznie najnowocześniejszymi kamerami Alexa IMAX®. Dzięki temu fani Avengersów odkryją do 26% więcej obrazu i doświadczą przygód zapierających dech w piersiach. Połączenie obrazu z kamery z procesem tworzenia filmu w technologii IMAX® skutkuje uzyskaniem krystalicznie czystego, cyfrowego obrazu w najwyższej jakości, w wyrazistych i kontrastujących kolorach, uwidaczniających każdy najmniejszy szczegół. To spowoduje, że widz poczuje się jak jeden z marvelowskich super bohaterów walczących o losy Ziemi. Przedsprzedaż biletów na seanse „Avengers: Wojna bez granic” w IMAX® już wystartowała!

„Avengers: Wojna bez granic” to kolejna część z cyklu fantastycznych filmów akcji na podstawie serii komiksów kultowego wydawnictwa Marvel Comics. Tytułowi Avengersi to superbohaterowie, których misją jest chronić świat przed niebezpieczeństwem. Na ich drodze pojawia się nowy przeciwnik – Thanos, którego celem jest zebranie wszystkich 6 Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy. Jeśli zdoła to zrobić, los całego wszechświata będzie zależeć od irracjonalnych zachcianek tyrana. Wszyscy znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie. Tylko Avengersi mogą uchronić galaktykę przed zagładą. Czy staną na wysokości zadania i zdołają powstrzymać Thanosa? Przekonaj się już wkrótce!

„Avengers: Wojna bez granic” to wyjątkowa produkcja nie tylko przez swoją fabułę i scenariusz, ale też dlatego, że jest to pierwszy film w historii kinematografii zrealizowany wyłącznie przy użyciu nowoczesnych kamer Alexa IMAX®. Reżyserowie, Joe i Anthony Russo zapewniają, że dzięki temu Avengersi dostarczą wrażeń, o jakich nikomu się nie śniło. Tylko ten film wyświetlany będzie w rozszerzonej skali IMAX 1.9:1, co zapewni kinomanom do 26% więcej obrazu niż w standardowych salach kinowych. Zanurz się w świecie superbohaterów dzięki obrazowi wyświetlanemu na panoramicznym, krystalicznie czystym ekranie z obrazem o zwiększonej jasności, ostrości i kontraście. Technologia IMAX® to także profesjonalny system dźwiękowy dopasowany indywidualnie do każdej sali. Żaden dźwięk zwiastujący, że zagrożenie czai się za twoimi plecami, nie umknie twojej uwadze!

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

 

Dodaj komentarz