ZazyjKultury.pl dołączył do PATRONITE

 

Pewien francuski pisarz powiedział: Żyje się za pieniądze, ale nie warto żyć dla pieniędzy. Niestety, doszliśmy do momentu, gdzie i nam potrzebna jest Wasza pomoc. Dalsze „życie” oraz rozwój portalu ZazyjKultury.pl uzależnione jest bezpośrednio także od Waszej hojności.

W centrum naszych zainteresowań stoi szeroko pojęta kultura. Większość z Was towarzyszy nam od samego początku. Połączyła nas miłość do kina i teatru… Znaleźliśmy wspólne pasje w postaci dobrej literatury oraz muzyki. Patronowaliśmy już niejednemu wydarzeniu, wspieraliśmy niejednego mistrza pióra i przyszłą gwiazdę sceny. Przyszła pora, by zrobić kolejny krok…

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że portal ZazyjKultury.pl dołączył do Programu PATRONITE. Czemu akurat Patronite? To dobry sposób, by realizować marzenia, plany, wiedząc, że niosą one również korzyści dla innych. Od samego początku nasz serwis istnieje dzięki wsparciu grupy osób z zamiłowaniem do sztuki, kultury i piękna. Niemal każdego dnia w szeregi naszej „małej rodziny” wkracza kolejny pasjonat. Aby móc nadal rozwijać stronę, realizować kolejne projekty, wdrażać w życie nowe pomysły, potrzebne nam odpowiednie fundusze.

Na co będą wydawane zgromadzone środki? Przede wszystkim na dalszy, regularny rozwój serwisu, jego modernizację oraz utrzymanie strony na serwerze. Fundusze te zamierzamy przeznaczyć również na wsparcie dla recenzentów – począwszy od organizacji wydarzeń kulturalnych, poprzez e-wypożyczalnie materiałów, a skończywszy na zwykłej, sprzyjającej trzeźwemu umysłowi kawie (+10% do dziennikarskiego zmysłu obserwacji).

Każdy z nas ma własne, znacznie poważniejsze wydatki. Prosząc Was o wsparcie, stajemy się Waszymi dłużnikami. Stąd też chcemy się Wam odwdzięczyć. Każda „cegiełka” jest dla nas ważna i za każdą serdecznie dziękujemy. Dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść Waszych oczekiwań. Każdy z Was, wpłacając drobną sumę pieniędzy, wejdzie w poczet oficjalnych Patronów (specjalna zakładka na portalu ZazyjKultury.pl). Jako że nie jesteśmy serwisem komercyjnym, nie możemy ofiarować Wam nic „materialnego” – wszak zbierane przez nas pieniądze mają służyć czemu innemu. Możemy jednak zaoferować Wam, prowadzonym przez Was stronom, blogom czy też tworzonym treściom odpowiednią promocję – zarówno w naszym serwisie jak i we wszystkich prowadzonych przez nas serwisach społecznościowych.

Pamiętajcie, Grosz do grosza, a będzie kokosza! 🙂

Dziękujemy i zapraszamy.
https://patronite.pl/zazyjkultury

Dodaj komentarz